Jump to content

PLAY! magazine

Sign in to follow this  

Subforums

1. Opisi

Najnoviji opisi video igara!

1,261
112 topics in this forum

1. PLAY! Arhiva

• 0 replies
    • 13,840 views
    • 8 replies
    • 761 views
    • 1 reply
    • 2,586 views
    • 0 replies
    • 2,074 views
    • 0 replies
    • 2,226 views
    • 0 replies
    • 2,169 views
    • 0 replies
    • 2,469 views
    • 0 replies
    • 2,165 views
    • 2 replies
    • 2,355 views
    • 0 replies
    • 2,344 views
    • 0 replies
    • 2,432 views
    • 0 replies
    • 2,306 views
    • 0 replies
    • 2,510 views
    • 0 replies
    • 3,888 views
    • 0 replies
    • 5,074 views
    • 0 replies
    • 3,734 views
    • 3 replies
    • 5,774 views
    • 0 replies
    • 3,306 views
    • 4 replies
    • 3,630 views
    • 0 replies
    • 3,149 views
    • 0 replies
    • 4,286 views
    • 0 replies
    • 3,392 views
    • 0 replies
    • 3,432 views
    • 8 replies
    • 3,555 views
    • 0 replies
    • 3,324 views
Sign in to follow this  

• Topics

• E da, pre par meseci odem da mobile.de i ubacim u onaj njihov kalkulator za koliko bi otprilike otkupili auto (inace to je uvek malo manja cena nego sto cocek moze da dobije ovako ako se sam cima da prodaje)...i izbaci mi 24k...juce mi stize mail od njih, nova proracunata cena 27.5k...heh pa ovo je bolje od kriptovaluta 😄
    • Ahaha, Jovana zajebala sistem. Kad ces u Japan bre, kakva su sad tamo pravila, jel moze turisticki da se udje u zemlju? Razmiljsam se dogodine da odem, ako ne bude ww3 dotle ofc. Edit, nego cudi me da su Kinezi tako aljkavi na tim kontrolama...ovde u Njemacke i EU generalno moze covek 3 meseca da ostane bez vize i posle mora minimum 3 meseca da bude van zemlje da bi ponovo mogao da udje u Nemacku. Ako proba i jedan dan ranije da udje vratice ga sa granice, imaju sve to u sistemu kad skeniraju pasos.
    • hahhaha Pa nego! Jos se nikada nisam oslobodila straha od aviona, pa svaki put stucem Korejski Soju, i onda tako janpi dodjem u Koreju, i to prodjem samo kroz transfer, (kad imam samo taj jedan dan slobodan) izadjem iz jednog aviona, u transferu pojedem bibimbap i vratim se nazad u Qingdao. Ovi na ulazu me pitaju kao odakle dolazis ja kazem iz QD, pa kaze a gde ces na transfer ja kazem opet u QD XD a onda Koreanci me pitaju a kad ces kuci, ja kazem kad hocu.   Pa poslednji put sam bila u Srbiji pre korone taman da uradim vizu jer su nas izvalili sta radimo, pa sam jos i menjala pasos da ovi na granicama ne dobiju predinfarktno stanje kad vide tolike pecate. Oni dole iz Shenzhena i ostali blizu HK sto mogu vozom znam da su neki tako radili citavu deceniju!
    • Fino, nije los klip, samo su pogresili kafanu, al dobro, nisu imali lokalnog vodica;) Elem, umro sam od smeha na ovo, gde drugo nego u Karl-Marx-Stadtu 😄 https://rs.n1info.com/auto/zaustavljen-vozac-sa-tablicama-ddr-on-se-identifikovao-pasosem-iste-drzave/
    • 26 puta si prelazila granicu? Ahaha pa jbte, koji si ti car:D
  • Create New...