Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

Evo da jos malo ocajavamo i sanjamo za normalnim svetom

http://www.techradar.com/news/internet/luc...internet-471372

:((((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@voodoo

a mi smo kao normalni :D

ma imaju ping -1ms najverovatnije ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam ne moraš, mada ne znam zašto bi imao dve kablovske. Poenta je da oni moraju da razvuku svoje kablove, ne mogu da koriste od druge kablovske, tako da im je sve jedno dal' si pre toga imao kod nekoga. Odnosno možda im je lakše ako jesi, pošto je ovaj verovatno već probušio sve rupe i pravio kanalice za kablove itd pa oni ne moraju puno da se cimaju :)

Link to comment
Share on other sites

btw 15.oktobra se uvodi iptv (ili kakovec) i bicemo blagosloveni povecanjem brzine (u telekomu kao i svim ostalim ISP)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu posto ni sami ne znaju koliko ce telekom da im dozvoli da poveceju protok

jedino je garantovano da ce biti 15.tog zbog

Telekom Srbije pušta IP TV 15. oktobra

23. septembar 2008. | 14:33

Izvor: Tanjug

Grad: Beograd

Kompanija "Telekom Srbija" ponudiće od 15. oktobra prva u zemlji IP TV uslugu, izjavio je Vladimir Lučić.

Direktor Direkcije "Telekoma Srbija" za komercijalne poslove Vladimir Lučić je kazao da će ta usluga biti besplatno ponuđena korisnicima Interneta preko ADSL-a u promotivnom periodu do 1. decembra, uz ponudu od 80 domaćih i stranih televizijskih kanala do kraja godine.

IP TV je naprednija u odnosu na kablovsku televiziju, posebno zato što pruža mogućnost slike visoke rezolucije (HDTV), jer omogućava dvosmernu komunikaciju, tako da gledalac može sam da uređuje program, rekao je Lučić i napomenuo da je kapacitet buduće IP TV oko 200 televizijskih kanala.

"Znači ako niste u stanju, a hoćete da gledate neki program, izaberete neku emisiju i ona će biti memorisana na server, tako da kada se vratite kući odgledate omiljenu emisiju, bez potrebe da imate video rekorder u stanu", objasnio je Lučić.

Druga prednost je "video on demand" (video na zahtev), što znači da osim klasičnih programa na koje smo navikli na kablovskoj televiziji, IP TV omogućava gledanja filmova iz banke filmova, koju će formirati "Telekom Srbija", najavio je Lučić i obećao da će "Telekom" nastojati da obezbedi najnovije filmske hitove.

U probnom periodu očekuje se da će korisnici IP TV-a uputiti svoje sugestije da li nešto treba da se dopuni u programskoj šemi, a onda će 1. decembra početi komercijalno korišćenje.

Lučić je naveo da "Telekom" ima oko 130.000 korisnika ADSL-a, koji su potencijalni korisnici IP TV-a i objasnio da će tehničari "Telekoma" povezati jedan uredjaj (set boks) sa ADSL-om i televizijskim prijemnikom u stanu, i to praktično radi kao kablovska televizija.

http://www.emportal.co.yu/vesti/srbija/63573.html

a to sto telekom dobija iptv a mi samo uvecanje je potpuno druga (monopolska) prica

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

koji net ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...