Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

saint nema info, nego to pricha na osnovu zdravog razuma, aka iptv=veci protok, zaboravio ej samo da telekom nema nikakve veze sa zdravim razumom:)

ortak mi je head admin u ispu i on ima info, pa ga tako imam i ja [:D] al' realno, ako hoce da krenu IPTV, to NECE raditi na 1.5mbit, tako da imali oni zdrav razum ili ne, morace da povecaju :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cekamo :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sam sam facepalmovo kasnije

dosao je taj petnaesti :P

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

random facepalm picture

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ali ce zato telekom danas objaviti da ce se cena preplate za fon povecati za 300% a impulsa za 100%.

ratel ce doneti odluku koja ce srushiti monopol telekoma na net i kazu da kao ochekuju smanjenje cena za 30%, to tek posle nove dine.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pa kada kradu da kradu do zadnjeg moguceg dana !!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

sa neobee sajta, a sudeci da ostali uvek reklamiraju pre nego sto telekom izbaci zvanicno, nadajmo se :P

96j4lu.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

to je od prosle godine xD

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

e jbga na nekom drugom forumu sam nasao sliku samo sam je prosledio. .. :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mozete slobodno da prestanete da se gadjate datumima.

Kad se Telekom definitivno smiluje da poveca brzine, to ce morati da najavi provajderima par nedelja unapred, kako bi isti blagovremeno mogli da obave kod njih sve shto je vezano za pojachavaje linka. I kada se to desi, za to ce vrlo brzo saznati SVI, tako da nema potrebe da se lozite na te kobajagi ultratajne "rek'o mi komshija Pera, njegov mali kreshe Radojku, a ona ide zajedno na pijac sa zenom generalnog direktora" informacije.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ne lozimo se libo me patka....kad bude,bice na telekomovom sajtu i tjozda.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Chovek iz lelekoma mi kaze da je za IPTV potrebno 10mbit, a da o dupliranju josh nema rechi...

Koliko sam ja skapirao, oni ce i pustiti toliko onima koji budu imali IPTV, ali im nece dati da za "normalan" net koriste vishe od 1.5.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

a sta bih onda ja dobio time? istu brzinu neta ? :) i boga oca da platim za iptv

a ne [8D]

na "normalnom" ADSL paketu kad imas 1536/192kbit imas 20% gubitaka

sa iptv ADSL ce biti ogranicen softwerski na 1536/192 tako da ipak imas dobitak 20% naravno ako ti se bas gleda iptv

pogodnosti softwerskog ogranicenja su vec osetili korisnici telekomovog servisa SpeedUp [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...