Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

Koliko sam shvatio nema , zbog cega i nude za te pare tako dobar net (za cenu od 3mb/512 dobijes 1024/512 + lokal) tako da odredi koji ti se vise svidja

Ajde sada me intresuje da li je moguce da se resetuje modem kao kod adsl-a pogotovo za skidanje stvari sa megauploada i slicnih?

Posto se poprilicno dvoumim za uzimanje ovog (smorio me adsl :( )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa flathome i nema lokal?

ma to su oni sada promenili ime na flathome plus, a sadasnji flathome je bio flatsurf... kontas ? :) nisam obracao paznju na to ...

flathome taj sto ima velike brzine nema lokal, a flathome plus sto su mu brzine jadne ima lokal ... o tome sam ja govorio kako te uvek zavlace tipa oces ovaj ali neces dobiti ovo blablabla

e svasta

Link to comment
Share on other sites

Ali opet gledano , za iste pare koje placas flat adsl mozes da uzmes duplo brzi cable (trenutno dok se telekomu ne digne k*ta i povecaju i oni protok)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pa hab nema veze sa time you techno wheenie!!! (citat iz hakera)

Naplacuju lokal koji je komunikacija sa ostalim sbb korisnicima nevezana za protok ka netu. Kako ces ti da koristis tu mogucnost nije njihova stvar ... dal ces da igras igrice, downloadujes, strimujes neko jebanje ... bole njih uvo oni su ti samo dali mogucnost da nevezano za link ka netu komuniciras sa ostalim sbbovcima. Hub odrzavaju entuzijasti.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam bio ja dok nisam ukapirao da nema niceg goreg od rada kao podrska za nesto tehnicke prirode. Jos na to dodas pravila ponasanja i dobijes 24/7 smaranje od najgorih kretena ili ti se bar cini da su najgori kreteni. Zato batalis i prebacis se u kretene. :D

Pa pazite kad se i nisu nesto pretrgli. Bar sto se tice FLATHOME+. Kod je bilo zadnje pojeftinjenje? Ja se ne secam, mora da je bilo na pocetku ove godine. Plus brzine u lokalu su ostale nepromenjene a to je ono sto se racuna bar kod nas sto uzimamo PLUS paket.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja sada taj plus paket i mislim bolje je sada se prebaciti na ovaj od 2 mega , jer ovi na lokalu nemaju 70% stvari jbte koje trazim .

A slot ces dobiti juce .

A ovaj od 2 mega ostavis da ti se skida preko noci dok kuntas i cao zdravo .

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

ALI GOSPODINE MOZETE TU DRSKU SAD DA NABIJETE U DUPE, TO JE MULTIFUNKCIONALNA METLA

Nemam sbb pa ne mogu da komentarišem, ali sam se na ovo super nasmejao :))

Mada znam ljude koji furaju SBB i koji su skroz nezadovoljni ali nažalost nemaju alternativu. Dosta njih zbog toga umesto flat-a ima onaj prepaid pa samo čekiraju najvažnije stvari za tipa 500 kinti mesečno pa nekad i razvlače to par meseci, koliko već traju te kvote.

Link to comment
Share on other sites

Nezavisno od Starbakovih iskustava...

Nemam sbb pa ne mogu da komentarišem, ali sam se na ovo super nasmejao :))

Mada znam ljude koji furaju SBB i koji su skroz nezadovoljni ali nažalost nemaju alternativu. Dosta njih zbog toga umesto flat-a ima onaj prepaid pa samo čekiraju najvažnije stvari za tipa 500 kinti mesečno pa nekad i razvlače to par meseci, koliko već traju te kvote.

To bi bilo zato shto ljudi mnogo seru, my dear man! Koja alternativa? Ja sam svojevremeno bio u fazonu da bi' jeb'o Gordanu Pop-Lazic za SBB, ali umesto toga imam KDS i mogucnost da koristim intarwebse po brzini od 256 kbps za neverovatnih ~1600 kinti + kupovina modema (4-5k beshe)!? TV naravno ne bi ulazio u tu cenu. Kod IKOM-a za istu brzinu i po ceni od 1700 kinti dobijash i osnovni paket za TV.

Od ortaka koji je bio na KDS-u jedan duzi period (pre nego shto sam uspeo da ga nagovorim na ADSL, vishe od godinu dana, chini mi se) sam takodje chuo slichne priche kakve moze da pricha svako ko je koristio bilo kakav net bilo kada. :) Najjacha je bila kad im net nije radio neko malo jache vreme (tipa vishe od nedelju dana), za to vreme zvanje tehnichke i slushanje "inzinjeri su na terenu, bice samo shto nije, mnogo se izvinjavamo, bice vam umanjen rachun..." da bi nakon toga stigao full rachun. Zalba gospodji sa druge strane zice susretnuta je sa "ali gospodine, vi ste i pored tog kvara skinuli toliko i toliko gigabajta tog meseca...", a to shto je lik placao flat, a to dobio nije, ko ga jebe...

So yeah, reci tim ljudima da im je izvesni seksi varvarin poruchio da hasaju gomna, te da sa samozadovoljnim osmehom pogledaju u nebo, podignu palac visoko i viknu "IMA SBB USAR, FUCK YEAH!".

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Brate, nemoj porediti KDS sa bilo cime, oni su josh gori :)) Imam sa njima direktnog iskustva i slažem se da su užasni. Ali zbog čega bi to bio razlog da veličamo SBB? Meni je glupo da uvek idemo na fazon "jao ćuti, može gore", jer očigledno i oni idu na tu foru. Što ne bi bilo recimo "SBB tehnička podrška je sranje, Eunetova je mnogo bolja, radi 24/7 i uvek ih možeš dobiti" umesto "SBB podrška je keva, KDS-ova iako navode da radi do 20h zapravo posle 14h uključi automat i niko se ne javlja".

Link to comment
Share on other sites

Brate, nemoj porediti KDS sa bilo cime, oni su josh gori :)) Imam sa njima direktnog iskustva i slažem se da su užasni. Ali zbog čega bi to bio razlog da veličamo SBB? Meni je glupo da uvek idemo na fazon "jao ćuti, može gore", jer očigledno i oni idu na tu foru. Što ne bi bilo recimo "SBB tehnička podrška je sranje, Eunetova je mnogo bolja, radi 24/7 i uvek ih možeš dobiti" umesto "SBB podrška je keva, KDS-ova iako navode da radi do 20h zapravo posle 14h uključi automat i niko se ne javlja".

Ma ne velicham, chak shtavishe eto recimo da imam i ja prichicu vezanu za SBB, sluchaj jedne firme koja je uzimala SBB (po onoj business lololo ceni btw) i koja su tu nerviranja i situacije bile... za neshto shto treba da bude kratka i laka procedura.

Samo kazem, ako ti je SBB uzasan, a zelish bash kablovski, onda cesh posle nekog eventualnog prelaska na drugog provajdera verovatno zavrshiti kao axe murderer...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pre ce biti da ti server stuca zbog nadolazece ekspanzije jer "niko nece dozvoliti da ga WotLK uhvati nespremnog" kako rekose na jednom sajtu :)

Da, SBB stuca jer su za divno cudo poceli da daju iole primamljiv net paket. Mislim na Flat 1024/128. Zasto? News.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da chitam sve shto ste pisali ali moram da napomenem da sbb hub RADI i sa flathome paketom bez lokala, samo shto saobracaj izmedju vas i ostalih usera ne ide preko lokala nego "normalnog" interneta, shto u praksi jedino znachi da ce vam skakati ping dok se igrate i dl-ujete dok to ne bi bio sluchaj kad bi dl-ovali iz lokala.

Link to comment
Share on other sites

Ma bre u Srbiji sve radi na pogon koji se zove besna rulja,zato shta chekamo? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

chekamo vudua sa slikom koja se ovde vise nego uklapa :D

meni je to malo previse posle nove godine, mnogo je to vremena, cudno mi je da ce pustiti korisnike toliko besne i nezadovoljne 3 meseca , mada sva ova sranja oko prodavanja.....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...