Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji kurac, kad mi je sad umesto da za 1950 din, uzimam 384, dobijam 512 !!! WOOOOW. !!2121

izvinjavam se ali mesta sa kojih ja skidam sranja moram da vratjam nazad pa mi se 2mb i ne isplati ako mi je ul 256kb...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

E super tek sam sada video :)

Ja imam 384/192 flat home plus , znaci sada m ije 512/256 i u lokalu nisu nista promenili a lokal skoro da i ne koristim jer ima slabo sta da se skine .

Inace uzeo sam ovaj flat home plus zato sto je odnos 2:1 , a ovaj obican flat home je odnos 8:1 .

321310719.png

Idemo !!! nije lose ali bih vole da imam jos tri puta veca oba :)

Link to comment
Share on other sites

To je isto kao da si pitao koji ce vam kurac dl ^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne ... mora da uploadujes abnormalne kolicine podataka na net pa ti to treba... mozda treba tebi ( sumnjam ) ali 90% ljudi ne uploaduje skoro nista na net od veceg znacaja mozda slicicu na neki sajt itd... a ako uploadujes filmove na youtube ( lol ) nebitno je da li imas 128 ili 256 kgbs svejedno je uzasno. Upload veci od 128 ti ne treba za surfovanje , dl , streaming , igranje igara , razgovor preko bilo kog medija ukljucujuci i kamericu.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kao koji ce vam k upload ?

Recimo za igranje i privatne torrent trackere ?

Al ajde da zanemarimo to, oćeš da kažeš ako vas 90% ne zna čemu služi upload i kako ga iskoristiti ne treba ni da ga povećavaju ?

Trenutni upload koji se nama nudi je prejadan.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam od q3 4 cnc i wow sins of the solar empir sa ventrilom u pozadini sa max kvalitetom i nisam imao ni trunke problema sto se tiche laga cak sta vise upload je bio iskoriscen na 60% sa svim tim a imao sam tada 128.

Koristio sam pre 512 256 , i presao sam na takozvani surf paket 1024 128 koji je bolji bukvalno za sve. Tj u igranju tih igara se nista nije promenilo nikakva razlika , a mogao sam da bolje streamujem igram i dlujem sve redom ukljucujuci i torente. A sto se tiche privatnih torent trackera tu su u pravu ali opet garantujem ti da takve koriste jedva tih 10% ljudi sto sam i napisao.

Ne kazem ja da nije bitan upload i da ovo sto imamo nije jadno , ali ja bi menjao 128 uploada za jos 1 ili 2 mb DLa bez razmisljanja. A mnogi sto vajnuju kako omfg ne daju na upload ustvari im ni ne treba. Sta ce nekom 512 upload koji surfuje netom i gleda youtube filmove ?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobro ajde sad svi da prichamo scionu da se izloguje jer je to kul... ffs

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...