Jump to content

SBB upgrade


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ok je da prichamo o tome da li treba ili ne, svakako da je potreban dobar ul svima,ali me nerviraju ovi sa "glup si izloguj se" postovima,tj ne lichno oni nego te same frustracije bez kojih izgleda ne moze da prodje dan na ruru

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

haha...jedino mu je corey rekao 'zbog privatnih trekera' i to je to.

ovaj dino vice 'AJDE IZLOGUJ SE', a onda odgovara sa 'biger is beter' jer nema pojma sta ce mu lol

Brate sta ja ima da mu objasnjavam , a i tebi koliko koristis net , pa majku mu naranvoi da cu voleti da imam 10000000000000000 upload ( da se kurcim jeste kako da ne ) nego da imam 64 i da kukam kao pre 2 godine . A otkud ti znas staj a radim kuci ???

Mozda uplodujem spotove i klipove na youtube , slusam cesto radio , slike, vecinom radim vise stvari od jednom pa mi zato treba upload i etc... ne razumeme sta ti mislis da ja imam neke komplekese u vezi tog protoka . ono sam u zezu napisao biger is beter " .

lik nije rekao da NIKOM ne treba upload, nego da ima 10% ljudi koji ga zapravo koriste. a ti uvek spadas u manjinu!

Vazno je da msilis da Lagisa spada u manjinu , jel su ti ukusni njegovi tarznacici a a a ?! ?!?

Ma ok je da prichamo o tome da li treba ili ne, svakako da je potreban dobar ul svima,ali me nerviraju ovi sa "glup si izloguj se" postovima,tj ne lichno oni nego te same frustracije bez kojih izgleda ne moze da prodje dan na ruru

Sta lupas bre kakve frustracije , sta covek je za medlaju se nalupao sta ima da mu ja to govorim kada ce mu svako normalan to reci , sta ovi u inostranstvu su looodi sto imaju 10 mb download i 10 mb upload , daj bre sto ispadas gloop kada ja msilim da nisi :D

Iskreno jebote o comu mi raspravljamo he he zato volim RUR mozes pricati o bilo cemu sa bilo kime .

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

some jedan

covek te je pitao sta ce ti upload, ti nisi znao da mu kazes sve dok se kori nije pojavio i rekao sta ce mu :))

i onda kao 'da, da, upravo to! kori je objasnio!'

a ovo za laga nemam reci koliko si glup ispao :D

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

some jedan

covek te je pitao sta ce ti upload, ti nisi znao da mu kazes sve dok se kori nije pojavio i rekao sta ce mu :))

i onda kao 'da, da, upravo to! kori je objasnio!'

a ovo za laga nemam reci koliko si glup ispao :D

Alo tebra hajde malo procitaj treba mi upload , jel mi je uvek i falio , a sta ima i koji kurac ja tebi sada da se pravdam kada ja znam za sta meni treba upload .

A relno ti i jos nekolicina kada LAgisa nesto napise i da je nepisao nesto i pogrbno u vezi vas ti bi rekao to to tako je , i lozi te se ko mali majmuni.

Link to comment
Share on other sites

Alo tebra hajde malo procitaj treba mi upload , jel mi je uvek i falio , a sta ima i koji kurac ja tebi sada da se pravdam kada ja znam za sta meni treba upload .

A relno ti i jos nekolicina kada LAgisa nesto napise i da je nepisao nesto i pogrbno u vezi vas ti bi rekao to to tako je , i lozi te se ko mali majmuni.

ne treba ti upload

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

sad ce i lelekom da duplira nista ne brinite ;) od prvo oktobra :P

Reci da nam ne pishkish na glavu ovom informacijom?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...