Jump to content

Batman


Recommended Posts

Ja tipujem na riddlera, ra's i taliu

pingvin nesto nije zanimljiv da se tu ubaci, robina nece ubacivati, barbara je jos uvek dete.

killer crock nezanimljiv, bane... hm mozda bane, da urade osvrt na "broken"

znaci sto posto ra's i talia, i riddler ili bane. mada verovatnije riddler.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

да, и мене је мало зачудило што је Харви бацио кашику.

немам шта да замерим филму иначе... Леџер је дао улогу живота. :-/

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa pingvin realno nema sta ni da radi u NOVOM betmenu

ja sam sto posto siguran da ce biti kombo ra's i riddler

do sada su pokazali njegov trening, njegovo "srce" i ostalo je samo jos njegov mozak da prikazu da bi betmen kao lik bio potpun

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

E dobro me podseti. To sam bas primetio. Jer sustina Betmena je da je za razliku od svih ostalih ikad smisljenih superheroja, on ultrainteligentan i da uvek predvidja sta ce protivnik da uradi i uvek je korak ispred, sto zbog svoje paranoje, sto zbog toga sto toga sto je kontrol frik. Plus je on jedan od retkih heroja koji malo prica a mnogo radi.

edit:

Jolie Tipped For Catwoman Role

28 July 2008 9:10 AM, PDT

Hollywood beauty Angelina Jolie has been tipped to play Catwoman in a future Batman movie - by the actress who made the role famous, Julie Newmar.

Newmar, 74, prowled across the small screen, playing the feline villain in the 1960s Batman television series.

And she would love Jolie to take on the role - if The Dark Knight director Christopher Nolan decides to resurrect the character in a future sequel.

Newmar tells the New York Daily News, "Angelina would own the part. My industry friends tell me (she) has made inquiries about the role. I can understand how it would pique her interest. Catwoman is Batman's one true love. She's tremendously popular with women because she's both a heroine and a villainess."

Since Newmar, the Catwoman role has been played by Eartha Kitt, Lee Meriwether, Halle Berry and Michelle Pfeiffer.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

E dobro me podseti. To sam bas primetio. Jer sustina Betmena je da je za razliku od svih ostalih ikad smisljenih superheroja, on ultrainteligentan i da uvek predvidja sta ce protivnik da uradi i uvek je korak ispred, sto zbog svoje paranoje, sto zbog toga sto toga sto je kontrol frik. Plus je on jedan od retkih heroja koji malo prica a mnogo radi.

edit:

Jolie Tipped For Catwoman Role

28 July 2008 9:10 AM, PDT

Hollywood beauty Angelina Jolie has been tipped to play Catwoman in a future Batman movie - by the actress who made the role famous, Julie Newmar.

Newmar, 74, prowled across the small screen, playing the feline villain in the 1960s Batman television series.

And she would love Jolie to take on the role - if The Dark Knight director Christopher Nolan decides to resurrect the character in a future sequel.

Newmar tells the New York Daily News, "Angelina would own the part. My industry friends tell me (she) has made inquiries about the role. I can understand how it would pique her interest. Catwoman is Batman's one true love. She's tremendously popular with women because she's both a heroine and a villainess."

Since Newmar, the Catwoman role has been played by Eartha Kitt, Lee Meriwether, Halle Berry and Michelle Pfeiffer.

hmmm zar to nije talia?

ja iskreno ne vidim catwoman u sledecem delu, mada je vrlo moguce da bude s'obzirom da je popularniji lik od talie, no opet sstavili su u prvi deo nikog drugog nego ra's, i na kraju nije razjasnjeno dal je umro...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoc gledao DK i u preview-ima je bio preview za Terminator 4 bez Svarcija sa Bejlom kao Dzon Konor:)

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

meni su bili WATCHMEN izgleda kul trejler i sve jedva cekam. Za 3ceg betmena kapiram da ce da bude twoface + riddler.
Watchman izgleda sektashki:)

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

ali poenta price je sto je two face umro...

mislim on je umro, i betmen je prihvatio krivicu za za njegovu smrt i smrt ljudi koje je two face ubio da bi pokrio njega kao belog viteza gotama...

daklem on se nece vracati u iducem delu. bilo bi previse. a i betmenova zrtva bi bila uzaludna u tom slucaju

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ever heard of a thing called, I don't know...SPOILERS???? [:(!] [:(!]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jbte, hteo sam da napišem poduži odgovor na ovo glupo pitanje, al nemam snage, jednostavno nemam.

Jebote, koliko je teško da se stave ogromna slova SPOILERS pre svakog kenjanja vezanog za film?

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

uf koliko si kul

jasno mi je da se frustriras da je neko spojlovao film na nekom levom topiku, gde ne ocekujes. ali buniti se ovde je omg. i dalje mi nije jasno sta trazis na topiku o filmu koji nisi gledao

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=51134

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja promašenog li filma :(

Mislim film je totalno ok, ako ga pogledamo kao jos jednog bonda, jamesbonda. De je ovde betmen, kakav je ovo 2face nebulozan.

Btw Jack je majka za ovog mladjanog Jokera, pokoj mu dusi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakva majka, lepo su rekli: Nicholson - step down.

Ovo je pravi Joker, kako mu je samo skinuo one tikova, kad lize usne. Ili kad onog pandura isprovocira sa pricom o ubijanju njegovih kolega... priceless.

Film mora da se pogleda, takvom iznenadjenju se nimalo nisam nadao!

S-T-R-A-O-B-A-L-N-O-!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

uf koliko si kul

jasno mi je da se frustriras da je neko spojlovao film na nekom levom topiku, gde ne ocekujes. ali buniti se ovde je omg. i dalje mi nije jasno sta trazis na topiku o filmu koji nisi gledao

pa moze da diskutuje o betmenu kao takvom, ne mora valjda da bude vezano samo za ovaj deo (a i tu moze da komentarise trailer :P) :) a i postoje spoiler tagovi, zasto ih ne koristiti ;)

Link to comment
Share on other sites

odgledao danas film...

ne znam...moguce da sam previshe ochekivao...

film ima dva kraja...da su zavrshili nakon prvog bolje bi bilo

uopste, prvi (begins) je bio "nerealniji" pa je sve bilo nekako na mestu, ovde je film previshe realan pa stripski delovi strche i deluju nerealno, van svog prirodnog okruzhenja

joker je fantastichan, tu pogovora nema

odlichno napisan, josh bolje sproveden u delo

nurse otfit scena me prvo odushevila ali pred kraj kad izlazi iz bolnice me tako puko bedak niotkuda sto taj chovek vishe nece praviti filmove...

bale nije nesto...u prvom delu je vishe glumio...sad samo prolazi kroz scene...

megi dzhilenhal...nije za ovaj film.

ostalo... sonar, patetika sa brodovima, govorancija na kraju i (za mene) retardirano uradjena leva strana harcijevog lica - nije toliki problem koliko to sto dopuste gledaocima da se ispumpaju pola sata pre kraja pa izgleda kao da taj deo filma siluju...

film nije bolji ni od prvog bartonovog betmena a kamoli od beginsa

ali zato je heath uzeo meru jacku za sve pare

i da pip, u krivu si, ovde ti smeta ono sto si sam na wantedu uradio...not kewl..

Link to comment
Share on other sites

hmmm slazem se sa tobom...

da su film zavrsili sa jokerovom recenicom "pustio sam bes harvi denta na gotam"(ili tako nesto) bio bi mnoooogoooo bolji film u totalu

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kolence, decko je tamo pokusao da dokaze poentu. ko histericna tinejdzerka doduse, ali nebitno sad

To je zato što vama sve mora da se crta kao gomili tinejdžerki, a ironiju ne biste prepoznali ni da vas ujede za dupe

i da pip, u krivu si, ovde ti smeta ono sto si sam na wantedu uradio...not kewl..

Ja sam to sa Wantedom i počeo jer ovde spolujete sve u šesnaest, bez kontrole. Bar sam se od tebe nadao do uradiš malo backtrackinga i vidiš da sam upravo ja prvi ovde počeo da kenjam za spojlere, pa sam odlučio da uključim "histerical teenager warp drive" tamo kad su me ovde prosvetlili da ne treba da ulazim na forume o filmu ako neću da mi ga spoiluju (jer nekog mrzi da stavlja tagove).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa moze da diskutuje o betmenu kao takvom, ne mora valjda da bude vezano samo za ovaj deo (a i tu moze da komentarise trailer :P) :) a i postoje spoiler tagovi, zasto ih ne koristiti ;)

Realno, draganche je generalno u pravu, imamo spojlere, zasto ih ne koristiti, ali i stija drzhi svoju stranu sa prichom - zasto ulaziti u topic kada znate da se pricha o filmu? Dark Knight se zove topic, po povecanju broja postova nakon sto je bila premijera filma kod nas jasno je da se pricha upravo o filmu. Sta drugo covek ocekuje da vidi kad ovde udje? Tako da, zapravo je najbolje reshenje da se u imenu topica doda i spoilers alert, sto cu probati da ucinim sada :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...