Jump to content

Batman


Recommended Posts

jedino sto se meni ne svidja u ovom filmu je sto su zbrzali two face-a, njegov nastanak i spor odlazak u ludilo je odlican, ali po meni trebali su film zavrsiti kraj cele price sa jokerom i on kaze pustio sam ludilo harvi denta na grad i onda scena u baru "i thought you were dead" "half" . tako bi bilo fantasticno u svakom mogucem smislu

jeste sretni sad? jebali vas spojleri

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno film je fascinirajuci..

mislim dosta zavisi od toga kako ste seli da ga gledate..da li vam je u glavi bilo `ovo ce biti najbolji film ikada` ili `ovo ce biti najbolji betmen` ili `ovo je samo ekranizacija tripa`..

najbolje je iskljuciti predrasude ako je to ikako moguce..licno nisam mogao da verujem da neko ovoliko nadmashi bartonovu viziju betmena, koja je bila totalni pogodak i centar..DK je pomerio granicu i to dosta..svi smo znali da je Nolan dobar reziser i da ima neverovatan osecaj i talenat za stvaranje `te` atmosfere ali ovakav uspeh svakako nisam ocekivao..sve je na mestu..

holivudski film, visoka produkcija a ovako dobar film..retkost.za aplauz u ss!

Link to comment
Share on other sites

odgledao danas film...

ne znam...moguce da sam previshe ochekivao...

film ima dva kraja...da su zavrshili nakon prvog bolje bi bilo

uopste, prvi (begins) je bio "nerealniji" pa je sve bilo nekako na mestu, ovde je film previshe realan pa stripski delovi strche i deluju nerealno, van svog prirodnog okruzhenja

joker je fantastichan, tu pogovora nema

odlichno napisan, josh bolje sproveden u delo

nurse otfit scena me prvo odushevila ali pred kraj kad izlazi iz bolnice me tako puko bedak niotkuda sto taj chovek vishe nece praviti filmove...

bale nije nesto...u prvom delu je vishe glumio...sad samo prolazi kroz scene...

megi dzhilenhal...nije za ovaj film.

ostalo... sonar, patetika sa brodovima, govorancija na kraju i (za mene) retardirano uradjena leva strana harcijevog lica - nije toliki problem koliko to sto dopuste gledaocima da se ispumpaju pola sata pre kraja pa izgleda kao da taj deo filma siluju...

film nije bolji ni od prvog bartonovog betmena a kamoli od beginsa

ali zato je heath uzeo meru jacku za sve pare

i da pip, u krivu si, ovde ti smeta ono sto si sam na wantedu uradio...not kewl..

AGREED

http://www.imdb.com/title/tt0096895/ > http://www.imdb.com/title/tt0468569/ > http://www.imdb.com/title/tt0372784/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

This is what happens when an unstoppable force meets an immovable object.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

dobar je film ... stavise odlican, ali daleko od toga da bude najbolji na imdb, kao sto je sad .. 8.5/10

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

film je brutalan. iako sam imao predubedjenje, kad sam video kako izgleda joker, upravo on je najpozitivniji aspekt filma. ledger ga je odglumio briljantno, ceo onaj trip sa "new sort of criminal", njegovo ispadanje jezika .. prajsless (diskutabilno je, u svetlu njegovog roksanja, dal ga je odglumio ili nije [:D]). kako tje sada da snime nastavak bez njega to mi nije jasno :] podlogu su lupili za sledetje filmove samo tamo. na drugu stranu bejl mi previshe nekako predrkano glumi .. a bit to much. poredjenje nekih gadgeta sa bondom je i mene smorilo, al kapiram da su to ubacili zbog lozhenja, jednostavno kanap uz pomotj koga se leti vishe nije dovoljan :) tako da to prolazi, ono shto ne prolazi jeste CSI scena sa ciglom [:D]. kraj je previshe zbrzan, haotichan (mada takav je i u prvom delu) kao da su "e moramo da se ukalupimo u taj i taj tajmfrejm".

iako mi je najvishe u prvom delu smetao shto dizajn betmobila nije ostao isti, ovde postaje jasno da neke scene ne bi mogle biti snimljene sa starim modelom :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bravo. ajde sad prochitaj ponovo u prvom postu shta sam napisao .. nema to veze sa tim shta je bolje nego tje za mene dizajn/izgled betmobila zauvek ostati onakav kao iz starog betmena/stripa spushten i izduzhen, a ne kao allterrain_monster_transformers truck iako scene iz ovog dela bi bilo nemogutje snimiti sa starim dizajnom.

cmokisha gnezdashce

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...