Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

I pola sata posle meča, Almani Moreira je kipteo od besa. Asistent kod prvog gola isključen je posle incidenta sa Ibrahimom Gajom u 65. minutu.

"Nisam zaslužio crveni karton. Napravio sam faul, krenuo da se izvinim, a on me je uhvatio za gušu! Samo sam ga odgurnuo. Sudija je tu da deli pravdu, a on to nije činio. Nije fer. Mnogo je glupo, samo smo došli da igramo fudbal. Tužan sam i besan, jer ovo nije fudbal. Izvinjavam se saigračima i navijačima što sam ih ostavio na cedilu i zato sam mnogo srećan zbog pobede", u dahu je izgovorio Moreira.

jebote, zajebano je kada se sam sapletes o svoju nogu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manag, brate valjda smo to raskrstili jso danas

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

E DESTE LJUDI E!!! :D

sto se tice duela Gaj-Moreira,glupo je bilo sta komentarisati,samo jos jedan u nizu fudbalskih duela,ali jednostavno sudija NIJE MOGAO samo Gaju da da crveni...jednostavno...

sto se rezultata tice,jbg,sta reci...Zvezda je u prvom poluvremenu imala 3 bruka sanse,misevi jednu,ostalo je 0-0.U drugom delu,prva sansa,gol.Posle se igrale neke duge lopte,smaranje,tuca na terenu...stativa Milijasa,i na kraju gol iz kontre.Sve u svemu,mislim da rezultat,sto se tice same utakmice,nije realan,ali sta je tu je,to je sport.

jebo ih vise i Uros,i Dzajic,i svi u tri lepe materine.Udavili su stvarno sa tim vise...I to skupljanje KINTE za njega je jedan veliki LOOOOL !!!

Sto se tice navijanja,stvarno ne mogu nista objektivno da kazem,ali znam da je koreografija bila izuzetno smesna,da ne kazem sramotna.

a sad,mozda i najbitnija stavka...prvi put mi se desilo da na derbiju budem skoro ravnodusan.Nije mi se uopste pevalo,niti je bilo nekog adrenalina.Na nasim sansama i nisam nesto skakao,dok kad su misevi dali gol,i nisam tugovao...Izgleda da me sve to malo smorilo,i jednostavno nema vise tog osecaja...Verujem da cu sledeci put prihvatiti ovaj Mendzijev poziv za istok,ali pod uslovom da sednemo izmedju 10 grobara,i da ih podbadamo... :)))

sve u svemu,gg!!!

edit: bio sam sa ortacima na picu,zato nisam odmah pisao... :))

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. uros je kancer ovog drustva... sramota me je zbog ponasanja navijaca zvezde... makar zbog ponasanja kopa...

2. 2:0 za partizan je realan rezultat s obzirom na forme/ekipe vecitih rivala... s obzirom na prikazanu igru previse je dva razlike, ali u tome je draz fudbala...

3. ako pored prikazane igre uzmemo u obzir i ponasanje zvezdinih igraca na terenu kada lopta nije u igri jedino je bilo posteno da se utakmica zavrsi sluzbenim rezultatom 0:3 zbog nedostatka igraca crveno belih na terenu...

4. ako vlada ima vise od 12 godina onda je to porazavajuce... da bi zvezda imala kompleks od partizana u fudbalu potrebno je jos deceniju propadanja, ako ne i ispadanje iz lige, posto smo ispred vas svetlosnu godinu po bilo kom parametru od osnivanja oba kluba... prvi put kad vas dobijemo ispisacu ti se u oko tako snazno da ce mendzi i gruja morati kod admina da traze pravdu za sarmu...

5. majmun, arkticki majmun...

6. cestitam na pobedi, mada i nije neki uspeh dobiti zvezdu u poslednje vreme...

7. dobar vic... nisam bio dugo na forumu ne znam da li je bilo aktuelno posle 3 kola... kako da znas da citas danasnje novine naopacke??? pa zvezda je prva na tabeli...

Link to comment
Share on other sites

1. uros je kancer ovog drustva... sramota me je zbog ponasanja navijaca zvezde... makar zbog ponasanja kopa...

2. 2:0 za partizan je realan rezultat s obzirom na forme/ekipe vecitih rivala... s obzirom na prikazanu igru previse je dva razlike, ali u tome je draz fudbala...

3. ako pored prikazane igre uzmemo u obzir i ponasanje zvezdinih igraca na terenu kada lopta nije u igri jedino je bilo posteno da se utakmica zavrsi sluzbenim rezultatom 0:3 zbog nedostatka igraca crveno belih na terenu...

4. ako vlada ima vise od 12 godina onda je to porazavajuce... da bi zvezda imala kompleks od partizana u fudbalu potrebno je jos deceniju propadanja, ako ne i ispadanje iz lige, posto smo ispred vas svetlosnu godinu po bilo kom parametru od osnivanja oba kluba... prvi put kad vas dobijemo ispisacu ti se u oko tako snazno da ce mendzi i gruja morati kod admina da traze pravdu za sarmu...

5. majmun, arkticki majmun...

6. cestitam na pobedi, mada i nije neki uspeh dobiti zvezdu u poslednje vreme...

7. dobar vic... nisam bio dugo na forumu ne znam da li je bilo aktuelno posle 3 kola... kako da znas da citas danasnje novine naopacke??? pa zvezda je prva na tabeli...

apsolutno se slazem sa svakom stavkom,bravo!

735_15.jpg

FAIL :D

btw sta je bilo na onoj zvezdinoj koreografiji,misim setalici ?

delije nisu imale koreografiju,jer navodno policija im to nije dozvolila zbog svih desavanja u posl vreme...

edit: @leisure kiselo-slatko,ali stvarno je dobar :))

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

7. dobar vic... nisam bio dugo na forumu ne znam da li je bilo aktuelno posle 3 kola... kako da znas da citas danasnje novine naopacke??? pa zvezda je prva na tabeli...

meni je jachi PWN bio kad je neki lik na SOS-u pustio poruku u program "cigani okrenite tabelu naopachke, bicete prvi" [:D]

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

isprimani mentoli i jedni i drugi su bili, ne znam sto tolko jebete zvezdine da su klali kad su i partizanovi isto tako ubijali i smarali. u stvari serem, zvezdini jesu pojacali krsenja posle gola, ali su partizanovi imali neverovatne podvige jadnosti u simuliranju i to losem simuliranju, tako da je tu neki kvit fazon ako se ja pitam:)

gaj retard istripovo da ga ovaj isutiro namerno zato sto nema oci na ledjima, je li, pa je ispizdeo, osecam da je propo u zemlju kad je doso gajbi i video snimak.

e, da, sudija svetski kralj, dosudi faul za najdivnije uklizavanje na loptu ikad vidjeno otprilike u fudbalu:) a posle iskulira lomljenja noge na pet i po mesta...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...