Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

majmune, ne lupetaj gluposti molim te.

lepo se vidi da ga je sapleo, isto tako se vidi da to nije bilo namerno (valjda), ali gaj to nije mogao da vidi.

impulsivno je reagovao, a sudija nije smeo samo gaja da iskljuci ...

to je to

mda :) ...reagovao je u fazonu 'prso sam jer je sve u kurcu'

zamisli, sapleo ga (a i nije ga sapleo)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mda :) ...reagovao je u fazonu 'prso sam jer je sve u kurcu'

zamisli, sapleo ga (a i nije ga sapleo)

sapleo ga je, da li namerno ili ne, ne znamo, ali sapleo ga jeste.

slazem se za koromana, ono je morao biti drugi zuti na kraju, a i tokom cele tekme se videlo da je previse nervozan ...

Link to comment
Share on other sites

Koroman je retard! Nabedjena igrachina, svima on soli pamet kao da je posisao sva znanja fudbala ovog sveta! Slazem se sa pejinom konstatacijom ^^.

A sto se situacije Gaj-Moreira tiche smatram da je Gaj reagovao kao da je batica na Ultimate fightu (uhvatio ovog malog prdavca za vrat kao zmija zhabu, a pritom je veci od njega za 3 glave i moze iz udarca da ga ubije) a klinci gledaju taj isti derbi i ti isti klinci treniraju fudbal, pa kako ce onda oni da se ponasaju sutra na terenu kad to gledaju? Ni jedan razlog ne moze da opravda to sto je Gaj uradio (a ni bilo koji vid nasilnickog ponasanja sportista) pa i da ga je Moreira namerno udario a mislim da nije.... za te stvari postoji sudija da proceni situaciju i da odluci. Gaj je zasluzio crveni karton ali sudija nije smeo samo njemu da ga pokaze pa je Moreira tu ispao kolateralna steta...

Partizan trenutno ima bolju ekipu, u boljoj je formi, klub nije u krizi i normalno je ocekivati ovakav rezultat. Sve u svemu GG Partizan a Zvezdi ce nadam se krenuti u skorije vreme, jer ako se ne probude ode sve u kajsije!

Link to comment
Share on other sites

mendzi brate...vidi se lepo da moreira trci normalno, krenuo je da usporava kad je video da je lopta otisla i uopste nije pravi neki nagli pokret kako bi potkacio ovog. problem je sto ovaj konj ima noge 3 metra pa su ostale za njim, je li.

i na stranu sto ja mislim da bi ga moreira prebio :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

i ja isto mislim da bi Moreira svakog prebio na terenu:)

I taj Gaj,napravishe shtopera od njega zato sto mu dozvoljavaju da bije(valjda fora,ae necemo da mu damo crveni da ne bi bilo na rasnoj osnovi)

Zvezda je mogla da resi sve u prvom poluvremenu,ali jebiga,sta da se radi.Ovo sam i ocekivao.Crveni karton Moreiri je smeh.Ponasanje zvezdinih igracha jos veci smeh.Uvek mi se svidjalo sto smo barem mi bili smekeri dok sam gledao indijance iz Partizana kako psuju,udaraju kvarno i slicno.Sad smo oni najgori seljosi.Od pojavljivanja Randjelovica,Koromana,Purovica mi veci seljaci nismo bili.Ninkov,Koroman i kompanija,bozhe moj,ubio bi ih.Ako,i treba da nas jebu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bozhe kako je ovaj artic glup.Prica kako ovde vidi da Moreira nije sapleo,a na liverpul-arsenal je video kako je Ture zakacio Babela.Bravo majstore.Identicna situacija.Totalno banalan kontakt koji dovodi do pada.Pa ne moze onako sam da se saplete.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moreira ga jeste potkacio ali dok je trcao, nije ni gledao dole, usporio je , a gajeve majmunske noge su 3 metra iza njega...ovaj ga hvata za vrat, a moreira dobija crveni karton..(necu ni komentarisem koliko je smesno)...i dopalo mi se kako je moreira odgurnuo gaja samo drzeci za ruke :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Desi grujo :D

Ok, pravda je zadovoljena Moreira ima crveni, Zvezda -13

Ok :)

da si procitao sta sam pisao video bi da ne govorim o tome da li treba dodeliti Moreiri crveni(jer sam se ja grohotom smejao kad ga je i on dobio) nego da li je zakacio Gaja.Ne moras uvek biti dezurni retard.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi video sam leska kako place !! LOL

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

koroman je zasluzio jedno 3 crvena, ninkov jos koji itd. tako da je to malo glupo sto si rekao,....moreira nije zasluzio crveni full stop kapiram da se nece ovde zavrsiti

zahladnelo nesto

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...