Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=369457

Generalni sekretar Crvene zvezde nastavio je kako će klub učiniti sve da se slučaj završi u korist ’crveno-belih’.

„Vara se ako smatra da se nalazi pred dobitkom. Maksimalno ćemo, ukoliko nastavi ovako da se ponaša, da iskomplikujemo njegov položaj, toga mora da bude svestan. Nije dovoljno biti samo kvalitetan fudbaler, potrebno je biti još nešto, potrebno je biti čovek. Kako se Parker postavio i predstavio, ne služi mu na čast. Pre ili kasnije uvideće koliko je grešio, nije zgoreg da se posavetuje i sa Isahom koji je, uprkos protivljenju svojih advokata i menadžerske agencije, odlučio da se vrati na Marakanu“, rekao je Kleut.

jebem vam i mater i decu mafijasku picketine usrane

(btw covek tuzio zvezdu zbog neisplacenih plata)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislio je na to da ce ga sjebati da trune 6 meseci u klubu da odradi ugovor a da ne vidi zelene trave.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stojkovic i purke na free transferu, kad bi uspeli ugrabiti makar jednog od njih dvojice napravili bi sjajan posao. mada kad bolje razmislim sa pizhonom i masom osrednjih prvoligashkih igracha ionako nishta necemo uraditi, sa njima ili bez njih :/

e i jel zna neko shta je sa kastiljom ? znam da mu everton nece otkupiti ugovor a bilo je priche da nema shanse da se vrati u zvezdu. trazhi li ga neko uopshte ?

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

pre ce biti da trener tako sprecava "over-confidence" kod igraca, mada koliko smo jadni atm, ne bi me cudilo da se ponovi nesto slicno iz proslogodisnjih quali :) Apoel i te fore :) jos vec je glupost dovoditi svake godine 122 igraca i oterati 119 bez sanse da se uhodaju, nemoguce da zvezdi niko ne valja a pre nego sto potpisu ugovor sa bilo kim, rec je o "velikom talentu ili velikom igracu"...

~~

Link to comment
Share on other sites

da ali to je realnost. kad neko ima sitnu odshtetu ili dolazi besplatno (a mi samo takve i uzimamo) onda oni trazhe i veliku platu a klub se zavarava da ce to pokriti njihovim buducim transferom. istina je da sa 9/10 igracha zvezda bude u minusu u odnosu na to kad ih kupi, koje im pare da dok su u klubu i za koje pare odu, a klub zhivi od onih 10% shto se prodaju za solidne pare. e sad kako to promenit kad nashi talenti radije idu u npr koshice nego u zvezdu i partizan stvarno nemam ideje. jedino omladinska shkola, omladinska shkola, omladinska shkola...

i muka mi je upravo od ovog shto deja spominje, svake jebene godine mi dovodimo po 15 fudbalera, u uvek imamo 35 igracha, proshlogodishnjim prvotimcima dajemo raskide ugovora i pushtamo ih za sicu, a neki nam odlaze jer ni ne mozhemo da ih platimo. mnogo su nam glomazne strukture kluba, mnogo interesnih grupa, svako gura neke svoje ljude i neke svoje igrache iz ko zna kojih razloga, svi bi parche zvezde. jadni mi ako se neshto ne promeni u blizhoj buducnosti...

Link to comment
Share on other sites

3 zadnja vezna, igra katastrofa, lekić onaj koji nije ni za jedinstvo sa uba.. katastrofa, ako budemo treći ove godine biće do jaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni je tu najveći problem Pižon, a ne njihova neuigranost

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...