Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema logike, jer je još jedno pljuvanje. Prvo smisao i srž društva u poslednih 20 godina. Pa ta Zvezda, kako god nesretna bila danas, i ko god da je mrzi, je u tih 20 godina bila prvak Evrope, što niko više nikad neće biti u ovoj zemlji. Ok, sad će da dođu Leisure i ostali grobari i da opet viču "Bari, Bari", ali realno, može da se pljuje ova sezona i prošla, sve ostale Zvezda je preživljavala kao i Partizan, s tim da su Grobari igrali Ligu Šampiona i jednom prošli dalje u Kupu Uefa i da su sa razlogom bolji u Evropi zadnih 10 godina. Dalje, da li neko očekuje uopšte dobre rezultate i zdrav klub u ovoj banana republici?

Dalje, lopovluk? Pa bilo ga je svuda, od najnižih grana do najviših. Ko da Zeka i Bjeka nisu krali, ili u OFKi, Vojvodini i etc? Realno su Zeka i Bjeka mnogo veće zverke, pa ih niko neće nikad ni pipnuti, mada ni Džaji and co neće naći ništa.

A ta laž koju provlači kroz ceo tekst, nema gde je nema, od vlade, parlamenta, lokalne uprave, sportskih klubova, pa i do ovog foruma gde 90% likova laže koliko jebu, dižu iz benča, kucaju sa trojke, imaju po 2 soma evra platu i slično. Takvi smo, nema druge. Ceo tekst je smešan, jer ga piše neki kvazi intelektualac koji živi u Americi, i sad je on provalio da se u Zvezdi kralo, i da svi lažu. No shit Sherlock

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da Pero,ali pretposlednji pasus je pobedio.Istina.Ovo ostalo se slazem sa tobom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Navijače i njihove talove neću da spominjem, to je bagra najveća

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jos nam samo fali da padnemo na cetvrto mesto i da kazemo da smo definitivno na najnizoj mogucoj grani u novijoj istoriji fk crvena zvezda.

iskreno bi voleo da ne igramo evropu, da NEKOME TAMO dodje iz dupeta u glavu.

jednostavno, da krenemo iz pocetaka, napravi se lepo cetvorogodisnji plan, dA se sansa zvezdinoj deci (koje koliko kapiram i nema nesto u omladinskom pogonu) i molim lepo.

ne moze bre vise ovako.

Link to comment
Share on other sites

bankrot, u treću ligu, i iznova sa klincima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

velika korupcija u omladinskoj shkoli je mozda najveci zvezdin problem

mi se izvlachimo zbog toga shto svake godine bar 2-3 dobra igracha izadje iz nashe shkole

evo sada ce Obrad da se proda za sigurno solidan kesh(naravno, sranje je shto mora da se prodaje, ali jbg)

Link to comment
Share on other sites

Zato shto se Delije definishu kao fudbalski navijaci a ne kao navijaci svih klubova Crvene Zvezde, dok god Grobara to nije tako.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

lupio je sting:D.

pa u sustini,kao nesto bojkotuju. Prvo su bojkotovali jadransku,pa posle upravu,pa onda ne znam sta,pa sad VALJDA bojkotuju zbog Kikanovica...ma ne znam,stalno nesto kenjaju,prde,na tom basketu je ranije bilo predobro navijanje,steta sto nema toga vise...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

cccc, ocigledno nisi slushao svog "vodju navijaca" koji je lepo to ispricao i ponovio na SOS-u bash sad dok je bila aktuelna tema o fudbalskom klubu i smeni uprave u istom.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da nema jer licno mislim da je to glupo :). Ako ti kazesh da nije tako onda sam srecan \o/

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a zasto zvezda ima onako slabu podrsku na kosarkaskim tribinama?

pa sve sto su oni nabrojali + sad hoce gurovica u upravi i fuziju sa covicem :D ja mislim da njima smeta sto nisu u nekom dilu sa upravom pa zato ne dolaze i onda samo smisljaju jadranska sranje pa kikanovic sranje pa svetlo sranje sta im padne na pamet :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...