Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda cak i ja odem na derbi, prvi put posle 6 godina ravno, da vidim to partizanovo prevrtanje zvezde :D

A POSLE LESHKO I JA IDEMO DA BLEJKAMO SA NJEGOVOM DEVOJCHICOM

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

posle cele one price i svadje o Urosu,ja sam naleteo na jedan klip,i evo da ga podelim i sa vama...

samo odmah da kazem,ja niti mislim da je ovo objektivno,niti realno,niti bilo sta,ali eto,barem je zanimljivo...

jbg, tako je svuda, nigde ne mozes na policiju, to ti je kao da napadas drzavu.

Link to comment
Share on other sites

inace nesretni uros je bio sa ortakovom sestrom poprilicno dugo..cula se s njim kaze da ga peglaju svaka dva tri dana i to onako poprilicno..jbg, jeste za tvorza al ne moraju bubrege da mu vade:(

taj decko kad bude izasao iz tvorza, bice jos jedno 10 puta gori nego sto je bio (ne znam ga,ali da kazemo da nije bas skroz noramlan).

bas zbog toga sto je mlad,nacinice ga jos gorim. ali jbg, iako ga osudjujem za to sto je uradio,zelim mu da se ne muci mnogo tamo. =/

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sad sam gledao predstavljane Zvezdinog kosarkaskog tima...

ne znam kakvi su ovi crnci,to cemo videti,ali ostatak ekipe su vecina mladih reprezentativaca koji su osvajali svetska i evropska takmicenja...

a i ako sam dobro razumeo,ove godine ce se navijati na basketu sto je jos jedan veliki +...

jeee :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

taj decko kad bude izasao iz tvorza, bice jos jedno 10 puta gori nego sto je bio (ne znam ga,ali da kazemo da nije bas skroz noramlan).

bas zbog toga sto je mlad,nacinice ga jos gorim. ali jbg, iako ga osudjujem za to sto je uradio,zelim mu da se ne muci mnogo tamo. =/

i ja isto, eto, moze da se obesi:)

mislim, vi svi zaboravljate sta je on radio brate, postoje delikti tipa obio trafiku, ukro kola pa ih skuco u drvo i tako to koji se mogu pripisati mladjahnom ludovanju i primereno kazniti jebiga, a ovaj car sto trci sto metara u maniru gimlija u lotru da bi pokusao da nagura baklju coveku ispod jakne, pa onda vidi da nece, pa onda u glavu, pa onda sto ne bismo u usta, brate, jednostavno me ne zanima da cujem bilo sta od njegove keve, ribe, ortaka, nisam neki zao lik, ali je fazon u tome sto za ovo, po meni, nijedna kazna nije preostra, ovo nije nesto sto moze da ti se omakne. moze da ti se omakne svasta, moze da ti se omakne da ubijes lika, al ti ga ubijes utokom u vugla zato sto si ga zateko u zeninom krevetu i onda si povileneo, a ovo brate, treba biti car pa ovo raditi, ne postoji opravdanje, ali bilo kog tipa.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam gledao predstavljane Zvezdinog kosarkaskog tima...

ne znam kakvi su ovi crnci,to cemo videti,ali ostatak ekipe su vecina mladih reprezentativaca koji su osvajali svetska i evropska takmicenja...

a i ako sam dobro razumeo,ove godine ce se navijati na basketu sto je jos jedan veliki +...

jeee :))

mmmm da. posebno shto su filip sepa i druzina nesto osvojili ove godine :]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Do jaja smo,sreca pa nas Roma nije ojadila 20 razlike.

i to 2x :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

doolio:

moze jedno samaranje i za tebe zbog signe koja se sladi nesrecom bivseg ministra unutrasnjih poslova i to u navijackom maniru??? :PPP

potpuno sam protiv fizickog maltretiranja tog tipa... i mislim da ste u pravu... neko nevin moze da nastrada kada uros izadje iz zatvora...

nije me bilo dosta dugo, a moram da se osvrnem na taj incident... DESET GODINA!!! i makar dve trecine kazne pre pustanja na uslovnu slobodu... da ga je i ubio na neki "ljudski nacin", pa da mi i bude zao (afekt, neki razlog koji ne moramo opravdati, ali makar mozemo razumeti)... ali zaista ne mogu da verujem... mislio je da je grobar??? PA MATER MU JEBEM! kad grobari ubiju navijaca firme onda smo cool... nista nije vredno ljudskog zivota... ali jbg. mislio je da je grobar , pa je hteo da mu izvrsi plasticnu operaciju bakljom??? pune tribine ludih navijaca... a medju njima JEDAN pandur... i to naoruzan!!! mamicu mu jebem grobarsku!?! pa da je imao napalm savladali bi ga...

e sad malo da se zadrzim na ovom detalju... naoruzan pandur u civilu na tribini... taj koji ga je poslao kriv je makar onoliko koliko i uros... pa od tog lika se ocekuje da ima MOZGA, za razliku od mlade nade navijaca koja zeli da pokaze kolika samo muda ima dok bije 50 na 1... 21. vek je... koji ce im kurac pandur infiltriran u navijace na tribini???

sto se tice ovih drugih incidenata na koje se poziva kop... sve mi je jasno... i to poprilicno jasno... posto sam bio na 10 metara od smrti... zalim sto nisu dobili 100 godina bez prava na pomilovanje i zalbu... ali to nema veze sa KONKRETNOM presudom za urosa... DESET JEBENIH GODINA je vise nego opravdana kazna...

e zato necu ici na derbi... NECU da gledam sa penzionerima (dobro dodaje ova trojka), NEMAM sta da trazim sa grobarima na jugu... a NE PADA MI NAPAMET da na severu provedem makar sekund trazeci neku pravdu za urosa... ne ucestvujem u toj pizdariji i sramota me je sto ljudi misle da sam kao okoreli zvezdas na urosevoj strani... igraci zvezde odavno ne zasluzuju dres koji nose, ali ruku na srce ni navijaci ne zasluzuju tribinu na kojoj mrse muda...

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

pa ne znam sta me samaras kad pises isto ko i ja:)

sto se signe tice, stavljena je van konteksta, ja kad sam to cuo, pao sam sa stolice, stvarno je genijalno, mora se priznati. naranvo, prvo sam se informisao i skontao da se ministar oporavlja, pa sam je onda stavio, nista se ti ne boj:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ladno Sarma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...