Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj topic je za 2 meseca skrpio deset strane,a sad ste mu vi za 2 dana dodali josh toliko xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mitch za tebe sad od dolaska na forum mislim da si normalan ali sam pogresio...

ne znam sta mislis da postignes tim glupim, nebuloznim postovima? ccc

ma ok je sve...

rekao sam da necu vise diskutujem na ovu temu,ali sam morao da ti odgovrim ''glupim i nebuloznim'' postom na tvoju jos gluplju konstataciju o 2gb rama.

samo toliko. a oko ostalog se slazem sa kao i uvek objektivnim duliom :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ljudi nemojte se toliko slagati sa mnom, patka mi je velicine sobe, ne smem vise!:)

i ja sam da vrate micana, ali stvarno, ne vidim da je prvi prozivao, vredjao, psovao, jeste on sve to radio, ali tek kao odgovor na iste takve prozivke koje je aktivirao time sto se nekim ljudima nije svideo njegov stav, pazi molim te. a tim ljudima niko nista, posto su VIII-4 carevi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ali oni koji to ucine takodje moraju biti ostro kaznjeni, zar ne?

A ne da gospoda u plavom oduzmu zivot pa budu suspendovani...

Kapiras?

Micane kada bilo ko oduzme zivot cak i gospoda u plavom. tada se skupljaju dokazi o tome da li je kriv ili nije. Time se bavi procesno pravo. Ukloliko se dokaze da je neko oduzeo zivot braneci svoj ili tudji, taj je nevin.. Zato i postoji sud da odluci da li je mogao i na drugaciji nacin da odreaguje. U ovom slucaju sud je dokazao da je Uros napao na zivot i telo zandara a da nije on(Uros) licno bio ugrozen. A zbog ucestalosti nereda na stadionima i zato sto je svima dosta huliganskog izivljavanja sud je izrekao tako ostru kaznu u cilju da preventivno deluje na ubuduce nasilnike. Jebi ga neko mora da bude prvi. Setimo se kako se Englezi resili stvar sa njihgovim navijacima. Idi kod njih i napadni policajca. Ima da se ceses tamo gde te ne svrbi.

Edited by Naufragium
Link to comment
Share on other sites

i ja sam da vrate micana, ali stvarno, ne vidim da je prvi prozivao, vredjao, psovao, jeste on sve to radio, ali tek kao odgovor na iste takve prozivke koje je aktivirao time sto se nekim ljudima nije svideo njegov stav, pazi molim te. a tim ljudima niko nista, posto su VIII-4 carevi.

da bre, banujte ovog hajlija, on je sve pocheo;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Kristi, koji ti je ovaj retard? :))))))

edit: i jel mu je jasno da sam iz Vrsca i da sam Grobar i da to vredjanje moze u lice da mi ponovi kada god hoce??? [roflmao]

samo da ne bude kao VEGE ''e brate, ja sam ti ono mahao sa bajka'' (a ovde me kao ima na ignore-u) ololololol

Slusaj razbojnice, nisi mi vise na ignore od kada sam te sreo na ulici, a to je bilo posle tvog vidnjenja mene na bajsu.

Pazi se! AHA!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...