Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

Za debila koji me je banovao...

Zasto mudonjo ne editujesh i svoj post gde me vredjas? Vidim da si za demokratske stavove pa se tako i ponasaj...

mozes da obrises i banujesh koliko hoces JA cu uvek da se vratim i da te pljunem... zasto sam banovan? zato sto sam

ti se suprotstavio? ti si zakon na ovom forumu a? moze ti se?

nemam pravo na svoje misljenje? iscitaj temu od pocetka pa ces videti ko je, kako i zasto poceo da me vredja?

a tvoje komplexe leci na drugom mestu! Kao mali si verovatno bio maltretiran pa se sad izivljavas i pokazujesh da ima vlast

i oruzje da uklonish onog ko ti se ne svidja sa RUR-a... ccc

i nemojte da cutite sad odg Miloshhhhu na pitanje... molim vas!

post by mican [AWM]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

egzajl:

ahahahhaahhahahha [:D]

zaboravim da dodam to sto sam hteo u prethodni post, teo sam da potegnem ultimativni argument o peri kvrzici jos ranije, nego sam zaboravio, pa mi onda leskovo odobravanje doslo ko kec na deset da napisem jos jedan post, a da ne bude spam [:D]

tako da, to je to, a sto se tice dizanja pise, to je nuspojava, fala bogu da mi se digne kad mi neko kaze da sam u pravu, ic maj soul fud:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ali oni koji to ucine takodje moraju biti ostro kaznjeni, zar ne?

A ne da gospoda u plavom oduzmu zivot pa budu suspendovani...

Kapiras?

ne secam se da je mican rekao da ne treba ostro osuditi delo

...i prvi decko koji cita sta ja pisem!

Edited by izrazito_dobar_decko
Link to comment
Share on other sites

egzajl:

ahahahhaahhahahha [:D]

zaboravim da dodam to sto sam hteo u prethodni post, teo sam da potegnem ultimativni argument o peri kvrzici jos ranije, nego sam zaboravio, pa mi onda leskovo odobravanje doslo ko kec na deset da napisem jos jedan post, a da ne bude spam [:D]

tako da, to je to, a sto se tice dizanja pise, to je nuspojava, fala bogu da mi se digne kad mi neko kaze da sam u pravu, ic maj soul fud:)

Ristekpa brate sad cu i ja sa tobom da se slazhem pa mozes jos da laprdash [:D]

Link to comment
Share on other sites

mislim da je cilj ovoga da se raspravlja( NE CITAJ SVADJA) o jebenom navijacu i o tome da li je pravda zadovoljena ili nije... neka svako kaze zasto misli jedno i neka argumentuje a ko se slaze neka se suprotstavi na normalan nacin,a ne vredjanjem nekog preko foruma. nije u redu. decko misli da je kazna prevelika za to sto je uradio,ok,objasnite mu zasto nije u pravu ako tako mislite. ne vidim zasto bi se nekom govorilo da je glup ako ima drugacije misljenje od vaseg.

Link to comment
Share on other sites

micane:

pazi, ja se sa tobom ne slazem u sledecim stvarima:

-bole me dupe preko cijih ledja se lome kola, jel zasluzio lik kaznu? jeste. jel dokazano da je kriv? jeste. mene dalje ne zanima, necu da sirim pricu na drzavu i na generalno stanje u sudstvu i na ostale kerefeke, ja gledam lika koji ide na lika s bakljom i kul mi je kad mu daju sto godina robije, a to da li se neki drugi izvuko ili koliko je dobio je neka druga prica i trenutno, kad se govori o konkretnom slucaju o kome pricamo, zabole me za drzavu i ispravljanje krivih drina. o nekim generalnim tripovima bi se moglo raspravljati, ali necu da se komercijalizuje i brenduje jedan polubolid koji oce da pali coveku facu i da se pravi zrtveno janje sa anime okicama od lika koga bih ja uklonio negde na bilo koji nacin i to permanentno, a kamoli na 10 godina. kazne ovog tipa nisu u permanentnom fazonu upravo iz razloga sto ljudima mogu da se priznaju olaksavajuce okolnosti, sto nije isti delikt jednog lika identican istom delitku drugog lika u zavisnosti od dosta faktora. ali ovde nema olaksavajucih faktora, sam cin je apsolutno antisocijalan, nazadan, poremecen, agresivan, drustveno nepodoban = zatvoriti ko grofa de monte krista nek knori. toliko o tome.

-pravda za urosa je debilan slogan jer asocira na zelju za smanjenjem kazne doticnom sto je smejurija. sto nije slogan 'pravda za sve' ili 'isti arsini za sve' ili tako nesto? jebe mi se za urosa koji pali bakljom likove. okej je sto isticete da je bezveze godinu dana za one likove s raketama, ali brate, necu da se smanjuje kazna urosu.

-e sad, drugo je sasvim sto se meni ne svidja ova druzba pere kvrzice i njihovo demagogisanje. ja se s tobom necu vise raspravljati jer mislim da si zabludeo i da ne vredi, ali to nema veze s mojim pristupom svakom clanu rura ni po babu ni po stricevima.

exile:

omg my dick filled da room:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vudu, mamlaze, upali msn.

generalno, kada nekog suspenduješ, a on registruje alt da bi izbegao suspenziju, alta banuješ trajno a na suspenziju dodaješ jedan dan, i tako za svakog sledećeg alta.

to bi sve znao da si pitao wulfgara :))

Link to comment
Share on other sites

mislim da je cilj ovoga da se raspravlja( NE CITAJ SVADJA) o jebenom navijacu i o tome da li je pravda zadovoljena ili nije... neka svako kaze zasto misli jedno i neka argumentuje a ko se slaze neka se suprotstavi na normalan nacin,a ne vredjanjem nekog preko foruma. nije u redu. decko misli da je kazna prevelika za to sto je uradio,ok,objasnite mu zasto nije u pravu ako tako mislite. ne vidim zasto bi se nekom govorilo da je glup ako ima drugacije misljenje od vaseg.

VIII-4 carevi

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Respect za post...

vudu, mamlaze, upali msn.

generalno, kada nekog suspenduješ, a on registruje alt da bi izbegao suspenziju, alta banuješ trajno a na suspenziju dodaješ jedan dan, i tako za svakog sledećeg alta.

to bi sve znao da si pitao wulfgara :))

nema potrebe sa tim, ako vam smetam idem odma ovog trenutka...

i ostaviti vas da slozno uzivate u rur forumima...

Edited by izrazito_dobar_decko
Link to comment
Share on other sites

Kristi, koji ti je ovaj retard? :))))))

edit: i jel mu je jasno da sam iz Vrsca i da sam Grobar i da to vredjanje moze u lice da mi ponovi kada god hoce??? [roflmao]

samo da ne bude kao VEGE ''e brate, ja sam ti ono mahao sa bajka'' (a ovde me kao ima na ignore-u) ololololol

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...