Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

isprimani mentoli i jedni i drugi su bili, ne znam sto tolko jebete zvezdine da su klali kad su i partizanovi isto tako ubijali i smarali. u stvari serem, zvezdini jesu pojacali krsenja posle gola, ali su partizanovi imali neverovatne podvige jadnosti u simuliranju i to losem simuliranju, tako da je tu neki kvit fazon ako se ja pitam:)

gaj retard istripovo da ga ovaj isutiro namerno zato sto nema oci na ledjima, je li, pa je ispizdeo, osecam da je propo u zemlju kad je doso gajbi i video snimak.

e, da, sudija svetski kralj, dosudi faul za najdivnije uklizavanje na loptu ikad vidjeno otprilike u fudbalu:) a posle iskulira lomljenja noge na pet i po mesta...

jbg bili su pametniji u svom bezobrazluku... nasi su bas isli kao sirovine... a za uklizavanje nemam reci... ono treba da bude primer perfektnog uklizavanja...

nego zaboravih da dodam... razdvaja ih lik sa treshom SCG... a na rts-u cirilicom izlazi: diaRRa... sa dva jebena r... trebali su da nam bombarduju stadione umesto bataje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@lesko

verovatno nije navikao na OVOLIKU dozu objektivnosti sto se tebe tice :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

recite mi,molim vas,gospodare,sta vam sad nije po volji?Koja rec je ubola vase precasno oko?

Pa fazon je u tome sto nikad neces da priznash nista sto je protiv zvezde upuceno, naravno ako je opravdano. Kao u ovom sluchaju, cak i ostali zvezdashi kazu da je opravdano a ti i dalje terash svoje :)

Al' opet realno dosta si se popravio za razliku od ranije, po pitanju crvene zvezde, zrelije razmishljash :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi jel ste vi retardirani,pa Moreira je priznao da ga je zakacio.Cemu dalja diskusija.Naravno da nije bilo namerno.Sta hocete vise,dokle diskusija o tome:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Je -bo - te :)

Elem objasnio mi je grobar jedan celu foru sa porukom,neshto u fazonu da je Zvezda postala seljachki klub u kombinaciji sa Tominom pesmom,a Toma je bio Zvezdash inache :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zanemarite Tomu,na Shabana sam mislio :)

Poenta je taj odnos pesme sa idejom koreografije seljachki Klub dosho u veliki grad :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...