Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

samo dva pitanja:

- Vidim da je neko već pitao ali nisam našao odgovor, ako se mag spec. na arcane warriora šta određuje to hit šansu? Dex. ili je drugačije?

- Koliko izbor spec. na blood mage utiče na priču? Jel će me odjebati pola NPC-ja ili može da se igra blood mage a da ostane dobrica?

Link to comment
Share on other sites

Delimican odgovor na drugo. Ako si Blood Mage i to otkrijes Wayne tokom Broken Circle misije napasce te i ona i templari i magovi. Ima dijalog opcija za sve to. Mozda ako bude i Liliana u grupi te i ona napadne, chantri ovo-ono nisam siguran.

Mislim da je hit sansa zagarantovana ako si Arcane Warrior ili zavisi od willpower-a.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Dve stvari. Ili ti nosis Memory Band tj. tvoj glavni lik ili se exp iz same borbe drugacije racuna. Proveri bre sam. Zapises koliko ko ima exp, ubijes nesto i onda vidis koliko je ko dobio a posebno pogledas koliko je dobio tvoj glavni lik a koliko onaj lik kome je prepisano ubistvo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

sacu da malo odradim research da vidim kako funkcionise :D

jedno pitanje vezano za rogua

kada se instalira onaj malo dodatak

jel radi na jedno oruzje poison a na drugo

The Tainted Blade:

The rogue’s blood gushes forth, coating the edges of weapons with a deadly taint. The character gains a bonus to damage determined by the cunning attribute, but suffers continuously depleting health in return.

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Igra je odlicna, ispunila mi je sva ocekivanja. Nije u duhu BG2 ali priblizno. Igrao sam sa DW warriorom, jedno vreme je jebeno ali kasnije sa boljom opremom kida sve zivo. U ekipi sam drzao stan-a , wynn i lillianu.

Poslednji fight je prelak, doduse igrao sam na normalu pa nemam sta da se zalim.

Link to comment
Share on other sites

evo sada sam zavrsio igru :D

mogu da kazem da sam zadovoljan , mozda je malo previse fighta za moj ukus ali je ovako sve ok bilo i kada budem imao malo vise vremena igracu sa rogue mozda cak solo videcemo kako i sta :D

eh da igru sam presao na normal i morao sam 2x da spustim na easy :( prokleta devojcica koja nosi mac veci od nje :S me ass rapovala

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Ortak je instalirao original kopriao crack;

i nije me pitao vec je skinuo sa oficijalnog sajta patch, pechovao i samo pokrenuo igru i kaze radi;

Uporedili smo velicinu oficijalnog patcha Vitality-jevog, i ista je.

Jedino je pitanje sada za krak;

Ne znam sta se desava ako igra bez tog 1.01b cracka. Kaze da mu radi ali... ne znam da li ce se kasnije nesto sjebati. I posto je vec pokrenuo bez kraka, da li je sad kasno da kopira krak pa onda da reinstalira odma pa da se igra ili je svejedno.

need opinions.

Moguce je da je krak samo za DLC?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...