Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako je brate, depra od gujdrice, znao sam da nismo trebali lopatama one eksere..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

и ја сам пукао као звечка. тотални пад имунитета, сигурно и нека мала температурица, све ме боли, цури нос...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[motivational]

Kupio drugaru poklon za 18 rodjendan :D

Dusko Dugousko sinhronizovanih 16 crtaca DVD

Griski Grisini sa Kikirikijem

Shower Str8 neki fancy crveni :D

I neke glupe cajne kolace koje je stalno jeo na velikom odmoru u srednjoj :D

TRUE LOVE

Sometimes, it just shines through

[/motivational]

ono, ako mu do sada nisi rekao taj poklon ce to uchiniti sa tebe ;o)

Link to comment
Share on other sites

e mene nije pukla depra

drogirajte se kvalitetno i gg.

a znas da volim da prejedem :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da da , stvar koju su svi ocekivali i jedna od glavnih razloga za ps3 ce izaci i za prokletu kutiju , a samim tim i za PC kad dodje vreme za to (tj pauze od jedno 6 meseci kao sto uvek rade) ...

tako da sam bukvalno bacio pare sada kad znam da ni najbolje ekskluzive za PS3 nisu sigurne pored basnosnovne kolicine dolara koje m$ ima...

A takodje zbog proklete kutije igra nece izaci u 1080p formatu ...

@lucky gief mesto gde mogu da nabavim za 200 evra kutiju :D

ontopic

blah , posle ove uzasne vesti otisao da mi upisu ocenu na faxu , sreo neko drustvo , ispricali se i upravo dodjoh kuci da malo spavam a kasnije najverovatnije da gledam E3 stream da vidim kako ce sony da izvuce svoj unapred najavljenu propast zbog gubitka jedne kickass ekskluzive

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

opet zaspao u 5,i ustao u 3...blaaaaaah :@

sad cemo videti sta raditi...

edit: e da,jel zna neko kako sa fixnog da okrenem broj moba u CG? Broj ide +38268xxxxxxx ...i ja kad okrenem 068,ono nesto nece,kaze ne postojeci broj...any1 ?

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da li za prenosenje laptopa u stranu zemlju ( u ovom slucaju Hrvatska ) treba neka " dozvola " ili slicno, posto sam uz kupovinu dobio neki "Passport 1 year limited " za internacionalne putnike blablabla gde kao pisu detalji laptopa i tako to.

Ili je to mozda samo za priznavanje garancije u nekoj drugoj zemlji, ne znam nisam pametan, smorio me ortak da su mu pravili problem kad je isao u madjarsku kao ide da prodaje ovo ono...molim za savet.

Link to comment
Share on other sites

e mene nije pukla depra

ти ниси завршио факултет.

drogirajte se kvalitetno i gg.

уфуфуфуф...

[8D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

uf spavao sam skoro 12 sati :)) josh dan dva ovakvog oporavka i ko nov .. mada kapiram da tju vetj vecheras se iscimati negde :> samo me jebeni sinusi smaraju, al tu je vC 1000mg ou yea! mada treba i vratiti spavanje u neku normalu, a ne u 05h da zakuntam :] ceo zhivot muke sa jebenim spavanjem :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

uf spavao sam skoro 12 sati :)) josh dan dva ovakvog oporavka i ko nov .. mada kapiram da tju vetj vecheras se iscimati negde :> samo me jebeni sinusi smaraju, al tu je vC 1000mg ou yea! mada treba i vratiti spavanje u neku normalu, a ne u 05h da zakuntam :] ceo zhivot muke sa jebenim spavanjem :]

Leti mi je klasika da tako okrecem ciklus,sve kasnije lezem i sve kasnije ustajem,dok se tako ne okrene krug pa vratim sve u normalu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@lucky gief mesto gde mogu da nabavim za 200 evra kutiju :D

Pa za sada u amerikama, ali ne sumnjam da ce se to preneti i na evropu.

Da li za prenosenje laptopa u stranu zemlju ( u ovom slucaju Hrvatska ) treba neka " dozvola " ili slicno, posto sam uz kupovinu dobio neki "Passport 1 year limited " za internacionalne putnike blablabla gde kao pisu detalji laptopa i tako to.

Ne treba ti nishta, samo eventualno pitaj na izlazu, ali ako je laptop koriscen i vidi se da nije nov, nece te smarati.

Link to comment
Share on other sites

LOL

Obratite paznju na primere i "prevode" na bosanski [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...