Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ti si sjebao rur.

Stizemo.

pa kad sejnt oce da popravi rur sa moba

chjeee bash ga je popravio :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

0 dinara u novcaniku, plata za 15 dana, show xD idem da spavam, samleo me novi sad.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

auf kako dobar exit

kakvo prijatno iznenadjenje

taman sam pomislio da sam sve izdegustirao i da me je sve smorilo kad ono medjutim :)

jbg ipak ne mogu da stignem i danas da budem ali i ovo sto sam bio dosta je i za pamcenje je bilo

bravo mr. laurent i bravo dr. sven, bravo likovima na onim mini stejdzevima pre arene, hvala chika roni, duboki naklon za manu chao (iako je ozvuchenje bilo krsh, da ne poverujesh) i na kraju veliki pozdrav za krudera...

naravno da ze zahvalimo i chika policajcima na ulazu koji su nam dali da unesemo dzidzu :P

a sad na spavanjac pa ponovo posao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koji trip juce. blejim na gajbi, i cuje se eksplozija, i vidi se neki dim iza zgrade. dosli vatrogasci, odradili sta su imali, i zapalili. jutros prolazim tu kolima na posao, a na trotoaru jebeni kombi koji je eksplodirao. sta se tu zapravo desilo, bog zna.

joj, imam problema sa formulacijom bilo koje prosto prosirene recenice, must sleep some more.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

polozio sam ispit, josh tri do kraja ukljucujuci i slavnu dvojku hip i termo.

Dobro jutro svima...lep dan, malo prohladan, a i duva vetar :)

Napred Margi...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

slusam juce sta pricaju na radiju kad ono o exitu... kazu incidenata medju posetiocima nije bilo, ali su zato momci iz obezbedjenja usepli medjusobno da se obracunaju... dve zavadjene strane su pocele prvo verbalno a posle i fizicki da odmeravaju snage, a posto treniraju koje kakve vestine bilo je cupavo... i onda ovi krenu da ih tovare :))) gde ide ovaj svet!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Sta vidim na toj prognozi, u naredna tri dana temperatura oko 20 stepeni? To ce bash da bude interesantno :)

aham, vecheras zahladjenje uz mogutje pljuskove. utorak i sreda oko 20 stepeni, ali vetj u chetvrtak toplije oko 28 stepeni. :)

Link to comment
Share on other sites

Skoknuo do poste da platim neke stvar , kad ono toooooooooone penzosa bleje ispred i prave guzvu... umesto da udju unutra , ulazi 2je po 2je kako bi ovi bili na cistom vazduhu -.-

Da nisam bio lenj i otisao u obliznju banku , ne bih se ni nervirao xD

al dobor vazno je da je proslo , sad mogu da se odmaram \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

koji trip juce. blejim na gajbi, i cuje se eksplozija, i vidi se neki dim iza zgrade. dosli vatrogasci, odradili sta su imali, i zapalili. jutros prolazim tu kolima na posao, a na trotoaru jebeni kombi koji je eksplodirao. sta se tu zapravo desilo, bog zna.

joj, imam problema sa formulacijom bilo koje prosto prosirene recenice, must sleep some more.

To je automobil-bomba. Iracani su dosli po svoje.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

To je automobil-bomba. Iracani su dosli po svoje.

hteli su da raznesu trafiku sa fornetima, ali su promasili.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...