Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

49815.gif

Ovog smo pre 4-5 godine jedno vreme u igraoni igrali vishe nego counter/wc3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja pikao jebeni Fast Lane, jao jao, nenormalno mnogo. A nikad simse, moracu da pocnem!

uf sad mi je lakshe kad je josh neko pikao fastlane, ali samo donekle jer ta osoba je bole [roflmao]

nisu ono simsi ono je theme park :)

e da i budokan je bio do jaja

si preshao ? ja se ni ne setjam dokle sam dogurao bio .. znam da je bilo neshto nemogutje pri kraju, a meni je uvek ostajao samo karate sa kojim to nisi mogao da predjesh =)

jooooj north & south ... jooooj jooooj ... jooooj .... ja sam igrao na cga, ove kolor verzije ne priznajem!

taj faj, ono beli vs crni na roze pozadini :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

si preshao ? ja se ni ne setjam dokle sam dogurao bio .. znam da je bilo neshto nemogutje pri kraju, a meni je uvek ostajao samo karate sa kojim to nisi mogao da predjesh =)

nisam. koliko se secam, isto sam uvek uzimao kendo na startu, pa sam sakovao kada dodju tezi protivnici na kraju. Ali mi je do jaja shto sam ovo pikao i kod ortaka na 286-ici!

Link to comment
Share on other sites

K.A.N.E.

kane.gif

kane2.jpg

Kane nema tachke iza svakog slova, u pitanju je (prez)ime lika kog Gary Cooper igra u High Noon (i muzika u igri je ona iz filma)

razbijao sam prvi deo sa pticama (oldskul si mogao do 3 ptice jednom strelom da skenjash ;o)) a na delove sa jahanjem sam lomio dobre stare quickshotove kad dodje "dupli kamen" ;o))

Link to comment
Share on other sites

Shto reche jedan lik u komentarima,"najgore u ovoj pesmi, iako je lepa, jeste da je deo najcrnje Miloševićeve propagande."

Edit:Nek mi neko kaze ako zna koji je ono trg i u kom gradu na 2:27?

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...