Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebena vrucina :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ivan, stator, fatso etc... fala... znachi treba da uputim zahtev za downgrade i oni shalju legalan xp meni? super

btw stavio sam i sp1 i manje vise opet neko njesra... jel ima mogucnost da se odradi repair kao na xp-u, jer mi malo malo pukne explorer sa greskom da treba da se restartuje, ili i ne javi gresku vec samo nestane taskbar ba par sekundi i pojavi se... rsmo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ivan, stator, fatso etc... fala... znachi treba da uputim zahtev za downgrade i oni shalju legalan xp meni? super

btw stavio sam i sp1 i manje vise opet neko njesra... jel ima mogucnost da se odradi repair kao na xp-u, jer mi malo malo pukne explorer sa greskom da treba da se restartuje, ili i ne javi gresku vec samo nestane taskbar ba par sekundi i pojavi se... rsmo...

0700 300 300 to ti je ms tehnicka podrska oni ce ti sve objaniti.

Link to comment
Share on other sites

Sms koji mi je upravo stigao :

"SUT U GOL! Osvojio si mastercard sa iznosom od 100e!.."

do jaja osecaj :D

nikad nista nisam dobio

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

definitivno imam pogresne prioritete u zivotu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

05:23

definitivno imam pogresne prioritete u zivotu.

[roflmao]

svaka ti je zlatna grujane :) husam musli i kuvam kafu, i odbrojavam do kraja radne nedelje. ima da bude krvav vikend, jedva cekam nedelju da iskuliram kao kineski car.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pred svitaj zore pojavi se cudan lik...SAV U KRVI SA SEKIROM U RUCI!!!Zadah smrti polako se siri,osecam da kraj polako dolazi...Pobeci nemam kud...NJEGOVA ZRTVA POSTAJEM!!!GLASNIK SMRTI PO MENE DOLAZI!!!GLASNIK SMRTI!!!GLASNIK SMRTI!!!

DANAS JE LEGACY!!!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

hahaha sto volim kad mi jutro pocne kvalitetnim isprdavanjem po msnu :D

vec sam ugovorio akciju i za nedelju, nema odmora dok traje obnova :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...