Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e da rur vudui i statori mogu li ja na lap da stavim ilegalan xp sp2 i da nemam problema ako na njemu imam stiker originalne viste (poserem se na istu)??

Naravno da mozes. Cak i sa pravne strane to mozes da sredis. Jer posle hodi besnih korisnika MS je dao downgrade paket, ili ti on ti dozvoljava da koristis XP na umesto viste, samo ja mislim da Vista Basic ne moze da se downgraduje. Dakle sa pravne stane ti treba neki originalni disk i originalni CD-KEY i onda to mozes iskoristiti koliko god puta imas kupljenu vistu. Ako te boli dupe za to onda samo stavi XP :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg imam vistu home koju sam dobio uz lap, i zaista sa svim updejtovima na vreme troma je smrdi i prdi... nemam vise zivaca da gubim vreme na gluposti kada imam situacija u kojima moram brzo da odreagujem, a ono ne mogu ni calculator kako treba da pokrenem lol

vid sad ovo pukao mi i win update... rofl

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vudu, zovesh policiju zbog izgubljenog mobilnog ?!?! ti si zaista optimista i nerealan

meni su panduri vratili mob :)

mada,tu je i bio i umesan pistolj pa su verovatno imali vecu motivaciju :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

odoh malo u shoping i do faksa. Dosadno mi je, sinoc sam radio do pola 4 i nije mi nesto do rada danas. Tjile, aj mi spremi neku pastu. jede mi se nesto lako i italijansko :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bio da odbacim kewu na autobusku, bole je njonja pali iz ovog usijanog grada. kad smo vetj kod grada .. tamo pakao dok sam prolazio pored stanice neki lik se onesvestio :)

i jebeni net koji nije radio 2h sata

Tjile, aj mi spremi neku pastu. jede mi se nesto lako i italijansko :)

gde me vodish ili shta mi kupish :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ajmo arhitekte, ko ide na ovu zhurku na adu vecheras?

i ko ima dobrog lerdija u shteku? ovi moji nishta ne valjaju >:[

A, u Red shoes-u...

I mene pozvao kolega i koleginica arhitekte....Mozda svratim...

Svet je mali...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

reko mi je rami da sam poznat....:)

i da mogu da mu se javim....:)))))

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Vratio se iz skole, pravo osvezenje, napunili flase vodom, trcimo po dvoristu i prskamo se.

A sinoc sam hteo da se ubijem, izgubio telefon... Obicno kad dodjem na basket, ostavim ga kod kosa, i nikad ga ne zaboravim, al sad se i to desilo, posle sat vremena se vratim, nema ga, neko mi rece da su ga pokupili klinci.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

otisao u skolu, prvi cas se slikao, drugi cas crtao nesto, za odmor dosao kuci ne idem na treci idem na fizicko i gradjansko <3

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...