Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

otisao u skolu, prvi cas se slikao, drugi cas crtao nesto, za odmor dosao kuci ne idem na treci idem na fizicko i gradjansko <3

Šta je građansko?????

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tipa radionice ....

btw, video sam reklamu za neka kola, uradili ih sa simpsonovima, a nasi genijalci sinhronizovali....

znate ono, kada morate da gasite zvuk ili sl. jer vas je sramota da gledate to blamiranje...

jebote

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ovde u tehnickoj skoli ladno pozvali vatrogasce da im dvoriste napune penom eeeej :))

sto je najgore dosli su :)))

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ceo dan se jebavao oko obracuna godisnjih odmora :)

prokleti drzavni praznici, i vikendi, i njihove cudne kombinacije.

al uspeo sam da pwnujem.

sad malo dote ili diabla, videcu za sta budem vise raspolozen, pa pravac do bake na homemade sladoled \o/

a sutra dolazi zena \o/

a sutra uvece idem da pricam sa nekim likom za neki freelance posao \o/

a u subotu ujutru idem da podignem diplomu \o/ (doduse za ovo ne boli kurac realno, al reko aj da navedem)

a u ponedeljak potpisujem ugovor na 3 meseca \o/

...

I PWN HARD!

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e da rur vudui i statori mogu li ja na lap da stavim ilegalan xp sp2 i da nemam problema ako na njemu imam stiker originalne viste (poserem se na istu)??

Ja sam to upravo i uradio na firminom laptopu.

A ako oces da bude legalno, microsoft nudi mogucnost downgradea, posaljes key od viste, zahtev za downgrade i stigne ti legalan xp.

Imas pravo da u svakom trenutku vratis vistu.

A problem naravno da imas jer vozis piratski os. naqravno ako to iko ikad pogleda

Ups izvinjavam se promasio sam prethodnu stranu gde su vec ovo isto rekli :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dosao sa sljake, nakrkao se, pa sad do grada. jos me cimao ortak na rodj na bele vode, nema sansi da stignem..moracu da zrtvujem i bajs danas, kao sto sam i juce, ne mogu da verujem da sam docekao dane kada je jednostavno fizicki nemoguce, i pored samo 5 sati sna nocu, postici sve :((

al se zato zajebavam do jaja :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zavrsio maturski,FALA BOGU,odneo ga,i to bi bilo to sto se tice gimnazije...

sad sam strasno gladan,a moram do prodavnice,nema dovoljno namirnica...ali je problem sto me mrziiiiiiiiiiiiii...

sutra "zurka" u skoli od 12-15h,i posle blejanje...

od pocetka sl nedelje moram ozbiljno da pocnem da citam ove dve knjige,da zavrsim i to...

nije los zivot,samo da ima malo vise para ;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jedan od boljih dana , odmah sa faxa bleja po gradu , jedino sto mi je upropastilo dan i dragocene momenta spavanja su bili neki ludi klinci koji su protutnjali sa trubachima .

Sad na 40k tabletop !!!111one

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

^sta ce ti to :))

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uzmi 3410, fensi je

:)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...