Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta ja mogu sto je devojka veoma fizicki aktivna....a ovo za kola...zar tebe nije na ledjima kole nosio do 31ve?

Jok ja sam cak vozio od 24-27 :)

Tek posle smo se igrali djiha djiha :)

Majko mila u jedno m trenutku dok sam ovo kucao pogubio sam se kolko u stvari ja imam godina :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne nego cu ovde na forumu da obelodanim da sam ja njoj odradio Strawberry Cake a ona meny Rusty Trombone... i lepo sam rekao, od nje mi ne treba ono sto mi ona nudi.

i da, isao sam danas samo da jedem. naravno

@pertu vozim ja kola, ali em sto sam izgubio dozvolu em sto nisam mator da se barem ponekada fizicki aktiviram sto sam demonstrirao i prosle nedelje kada sam otisao na adu bajsom iz bataje... a i lep je dan, greota da se presedi u kolima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kakva pikanija, smao da ovog uzhaasnog ramija ne sere toliko, imam karticu bla bla :]

pochela je glava da me sabija pre 5 min i nikako da me popusti :(

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

i da, isao sam danas samo da jebem. naravno

stoko bezosecajna [V]

kakva pikanija, smao da ovog uzhaasnog ramija ne sere toliko, imam karticu bla bla :]

[roflmao]

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kakva pikanija, smao da ovog uzhaasnog ramija ne sere toliko, imam karticu bla bla :]

pochela je glava da me sabija pre 5 min i nikako da me popusti :(

brate, nije vishe sluchajnost ako se desi i ova kartica, i angelic alliance... skill matori!

a za gavu nemoj da dramish, nego se istushiraj i lezi :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...