Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja nikako da zarshim kupovinu bicikla....

elem, nadam se da se danas nece ponoviti jucerasnji dan kada sam umesto u Expou ili nekom rodjendanu zavrshio u cekaonici zemunske bolnice.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ustao u 1, cale me probudio povicima da mi je neshto kupio. Znam ja da je neka fora, ne kupuje on nikad tako neshto za mene iznenada, da nece i on da se ovajdi(Pirocanac jbg :)). Ustao ja, i sad ochekujem neku zajebanciju i kao:"Eno sine, kupio sam ti 50m creva, da nam peresh kola stalno!" ;\

I tako cu ja narednih cca 1h da perem kola. ;\

Btw nashtimovao sam gitaru posle 100godina, mozda uzmem malo da sviram posle. Treba i do teretane i da uchim neshto i vecheras na pizzu. Najverovatnije cu na kraju samo uchenje da skipujem :)

.

Link to comment
Share on other sites

jesu li vetj montirane na zidove pa ono "kupite plochice sto su u mojoj radnji" ili su u kutijama pa mogu da se odnesu i instaliraju na zidove negde drugde ;o)

U kutijama su pa mogu da se odnesu i instaliraju na zidove negde drugde. :)

Mozes cak i dezene da biras.

A i okaci fotku felni ;) nismo svi videli tvoja kola :D

Pa evo ih u signi. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen

ćala ti baš neki šaljivdžija : )

Jes u kurac. Ne samo da treba da operem kola nego i da ih glancam iznutra, sve da se cakli. Pocheo sam pre 1.5h i nisam ni do pola stigao,pravim pauzu sad. Jedino shto moze da me izvuche sad jeste kisha. Zna neko neke indijanske fazone za prizivanje kishe? :)

.

Link to comment
Share on other sites

pa ne bih caletu prao auto pre bih mu se isro u doticni :D ne volim ljude koji gledaju na kola kao na ziva bica

A da ti vozish ta ista kola dal' bi ih prao? ;)

Cale bio na terenu 15ak dana, tamo ih nije pipn'o. Izgledala su k'o ne daj Boze, nije on neka picajzla ali red je da se operu... Sad ne zelim kishu, jedna sam oprao, druga usisao. Ako sad pochne ima da popizdim. :)

.

Link to comment
Share on other sites

Pre bi vozio kola sa prljavim felnama ili izasao napolje sa flekom od kecapa preko duxa npr :))

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bio na nekom fudbalu,igrali smo 2 i po sata bez stajanja...nisu mogli ljudi da nas skinu :)))

sad bi trebalo da ucim istroju,dogovorio sam se sa ortakom da ucimo po pola,pa da se pomazemo...realno moracu da sednem da ucim,jer necu njega da izjebem...da je za mene,tacno bih sad legao i spavao... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...