Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preterujes

ne preteruje nego sere

sad je on nashao da nam objasni kako postoje bajsevi od 2000e :D

bajs od 100e je dobar ako nisi pro

To sto vi ne znate ili nemate za bolje ne znaci da ja serem.

Ja sam pre 4-5 godina uzeo polovni genesis za 280 eura, a novi takav je u svoje vreme kostao verovatno 700~800 i nije nikakva izdrkotina vetj ok bajs.

Ne vidim potrebu da se vi izdrkavate ako se vama vozi raspad od 100e, kad covek koji se javio hoce nesto normalno i iole izdrzljivo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A zar ne bi bilo bolje umesto onog skejterskog podforuma na koji niko ne dolazi i nishta ne postuje da se stavi neki podforum o bajsovima posto vec vidim da ima ljubitelja bajsova ovde.

?

Ako ima dovoljno ljudi koji hoce da se otvori taj deo foruma, mi hocemo.

Link to comment
Share on other sites

Evo i moj glas za taj bajkerski podforum. Bavio sam se pre biciklizmom polu-ozbiljno, ali onda kada sam hteo da udjem malo ozbiljnije u celu tu pricu, shvatio sam da ipak nemam toliko kesha za to, a i bio sam mator za to vec (oko 18. godine sam razmisljao da se uclanim u BK Vojvodina). Sad opet gledam da uzmem neki polovan polu-profi bajs, ili da budzim moj stari, uglavnom Capriolo ne dolazi u obzir :) Taj Capriolo mi je kao Dacia recimo kod automobila, sto ce reci da ima ljudi koji to kupuju, ali ja sam jedan od onih sto ce pre uzeti polovnog nemca za iste pare.

Link to comment
Share on other sites

@mohican

hoces da kazes da ne mozes da nadjes dobar nov bajs za 300 evra??

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Evo i moj glas za taj bajkerski podforum. Bavio sam se pre biciklizmom polu-ozbiljno, ali onda kada sam hteo da udjem malo ozbiljnije u celu tu pricu, shvatio sam da ipak nemam toliko kesha za to, a i bio sam mator za to vec (oko 18. godine sam razmisljao da se uclanim u BK Vojvodina). Sad opet gledam da uzmem neki polovan polu-profi bajs, ili da budzim moj stari, uglavnom Capriolo ne dolazi u obzir :) Taj Capriolo mi je kao Dacia recimo kod automobila, sto ce reci da ima ljudi koji to kupuju, ali ja sam jedan od onih sto ce pre uzeti polovnog nemca za iste pare.

taj rad,ako se shta pravilo kako treba od bajsova to su jebeni nemci i to pre 5-10godina

i da ja sam uvek za kao sto je neko rekao,bolje uzet polovan malo stariji al znash da je extra i kvalitetan a ne uzet neko kinesko sranje koje je lepo na izgled a raspada se kroz 10-15 dana.

Edited by Vejt
blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Evo i moj glas za taj bajkerski podforum. Bavio sam se pre biciklizmom polu-ozbiljno, ali onda kada sam hteo da udjem malo ozbiljnije u celu tu pricu, shvatio sam da ipak nemam toliko kesha za to, a i bio sam mator za to vec (oko 18. godine sam razmisljao da se uclanim u BK Vojvodina). Sad opet gledam da uzmem neki polovan polu-profi bajs, ili da budzim moj stari, uglavnom Capriolo ne dolazi u obzir :) Taj Capriolo mi je kao Dacia recimo kod automobila, sto ce reci da ima ljudi koji to kupuju, ali ja sam jedan od onih sto ce pre uzeti polovnog nemca za iste pare.

taj rad,ako se shta pravilo kako treba od bajsova to su jebeni nemci i to pre 5-10godina

i da ja sam uvek za kao sto je neko rekao,bolje uzet polovan malo stariji al znash da je extra i kvalitetan a ne uzet neko kinesko sranje koje je lepo na izgled a raspada se kroz 10-15 dana.

Mislio sam na polovan nemacki automobil jer sam pomenu Daciu pre toga, ali nema veze :)

Inace moj stari bajs, koji treba da se popravlja je "Made in West Germany" lol :D

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Nemas dobar bajs za manje od 500 jura osim polovni, a bash kvalitetni i semi pro bajsevi su tamo oko 1k jura, a profi su 1500+

Necu sad da cepidlachim,mozda mozhe jeftinije da se prodje,nebitno za to,nego ja govorim upravo ono sto je Ivan ispod rekao.Ok ako gruvas ko Kruko,ali ono,i ja sam leti non stop na bajsu pa ne vidim potrebu da izdvojim vise para za to.Ali dobro,svakome su prioriteti drugaciji.Ako bih vec imao 500 jura za bajs,onda bih pre skupio josh i kupio skuter :)))

ja mislim da igiju baš treba profi bajs

i da,ne vidim koja bi bila svrha Bike podforuma.Da merite pishe ko ima bolji bajs.Ili da ugovorate Tour de Rur.Mojne ste smesni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@mohican

hoces da kazes da ne mozes da nadjes dobar nov bajs za 300 evra??

Necu sad da cepidlachim,mozda mozhe jeftinije da se prodje,nebitno za to,nego ja govorim upravo ono sto je Ivan ispod rekao.Ok ako gruvas ko Kruko,ali ono,i ja sam leti non stop na bajsu pa ne vidim potrebu da izdvojim vise para za to.Ali dobro,svakome su prioriteti drugaciji.Ako bih vec imao 500 jura za bajs,onda bih pre skupio josh i kupio skuter :)))

i da,ne vidim koja bi bila svrha Bike podforuma.Da merite pishe ko ima bolji bajs.Ili da ugovorate Tour de Rur.Mojne ste smesni.

Da hocu da kazem da ne mozes naci dobar (poznata dobra firma tipa canondale, merida, ktm, genesis, polar, gt, giant) NOV bajs za manje od 500e.

Ali ocigledno nemamo isto misljenje o pojmu "dobar bajs".

A bas zato sto su skupi sam i rekao da je bolje uzeti polovan firmiran bajs nego nov kinez jer ni ja nisam megapro bajker da kupujem nove izdrkotine, a opet necu da vozim raspad.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa jebote,rekao sam da necu da cepidlachim da se slazem sa tobom uglavnom oko cena,ne razumem sta si mi sad pojasnio NOV.Ja sam samo rekao da mozda moze delimicno jeftinije da se prodje za polovnjak,znam da su mi nudili par polar bajkova za 250-300 jura.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e da,da ne otvaram nov topik

ljubim u karu onog ko mi nadje tekst za karel fialka - the things i saw

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...