Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neka halica, proizvodnja + magacin i kancelarije... problem je sto je matori to malo megalomasnki zamislio pa se ubismo zavrsavajuci to....

prvi put posle vise od godinu dana sam zaspao u 23 i ceo dan ne mogu da dodjem sebi, kao da sam pio celu noc...

lezi i danas u isto vreme i bice ti nikad lepse sutra;)

koje odvratno vreme makar ali svako zlo ima svoje dobro bio je jedan ludak u tramvaju koji je srao sve vreme :D "srbi su no1 ....ne zajebo sam se bog je no1 srbi su no 0 ..zove ga keva kevo sta ima za rucak ? u sjajno dolazim ...mama je no 1 hahahahahaha ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

konstatacija - ona coca cola zero je djubre nevidjeno...kad si zhedan pa prvih par gutljaja ne kontash koliko su okinuli po tim vestachkim zasladjvachima al kad prestanesh nastane onaj gadni saharinski aftertaste...ua lopovi!

pitanje - wtf je ljudima (mahom zhenama) da kad se voze u basu i sede na sedistima koja su okrenuta kontra pravcu putovanja busa chim se neko drugo sedishe oslobodi treche ka njemu...like sa druge strane 'armonike samo da nije kontra...ne kapiram jel nekom muka ako se vozi "unazad" ili sta? =o))

on a side note nabavio sam en masse torbice za 500 diskova, sad mozhe i potop ;oP do trenutka kad ce biti popunjene opusteno cu da zamenim sve CDove u njima blu rayevima i tako oslobodim 50% kapaciteta =o))

Link to comment
Share on other sites

puko ispit, tj nisam pao nego nisam mogao da polazem, neki seminarski za koji nisam ni znao da postoji nisam imao a kao bez toga ne mogu da polazem... pljus! :)

dont worry be happy :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa faxa ,da bi video kako su me cigani iz sezama opet "slucajno" iskljucili da im ne bi leechovao protok koji sam platio bogaoca para...

Najvise je iritirajuce sto to sve vise praktikuju...

Sad na qnt pa neko shtrebanje ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

dolazili su mi panduri na vrata da mi uruče poziv za sud jer nisam vratio knjige u biblioteku oO

stvarno je bilo ovo... treba da im platim 1200 dinara :))

mislim da se pandur jedva suzdržao da se ne smeje. možda bi i oni voleli da jure prave kriminalce bar ponekad.

neka halica, proizvodnja + magacin i kancelarije... problem je sto je matori to malo megalomasnki zamislio pa se ubismo zavrsavajuci to....

lepo, lepo, svaka čast :)

pitanje - wtf je ljudima (mahom zhenama) da kad se voze u basu i sede na sedistima koja su okrenuta kontra pravcu putovanja busa chim se neko drugo sedishe oslobodi treche ka njemu...like sa druge strane 'armonike samo da nije kontra...ne kapiram jel nekom muka ako se vozi "unazad" ili sta? =o))

jaoj, brate, to je jedna od onih gluposti koje vidiš u prevozu i mogu samo da te nerviraju, knpr. onaj trip da svi sede na sedištu do prolaza i neće da se pomere do prozora kad se to mesto oslobodi. ali najgori su mi oni što se spremaju za izlazak uvek stanicu ranije, čak i ako je sledeća stanica s druge strane mosta čiji prelazak traje 20 minuta.

@ kole da nekim ljudima je muka kada se voze "naopacke " :D

koji moj onda uopšte sedaju?

Link to comment
Share on other sites

ja ne volim da sedim unatraske jer volim da vidim kuda idem,chak i kada idem nekom "utabanom" rutom, a takodje i nekako je uvek lepshe kada te ceo autobus ne gleda u facu jer si im tako okrenut...

a za ovo: "koji moj onda uopšte sedaju?" - da necu mozda da stojim ako mogu da sedim?!?

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

konstatacija - ona coca cola zero je djubre nevidjeno...kad si zhedan pa prvih par gutljaja ne kontash koliko su okinuli po tim vestachkim zasladjvachima al kad prestanesh nastane onaj gadni saharinski aftertaste...ua lopovi!

Koka kola lajt je frutela u odnosu na koka kolu zero.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jaoj, brate, to je jedna od onih gluposti koje vidiš u prevozu i mogu samo da te nerviraju, knpr. onaj trip da svi sede na sedištu do prolaza i neće da se pomere do prozora kad se to mesto oslobodi.

te bih tukao. a jos vise one koji ustaju sa duplog sedista da bi seli sami. mislim wtf.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lekari 1 stator 0

Odoh danas kod lekara opste prakse da vidi wtf sta mi je i on me kao pregleda i u fazonu meh nemam pojma idi kod ORL-a (ovaj proces je trajao sat ipo sa cekanjem). Odem ja tamo kod ORL-a i kao fora zakazuju se pregledi. Ok pa kao daj za zakazem oni kao fora stavi ovde, pa cemo te prozvati da dodjes da zakazes. Brate, sat vremena kasnije dolazim ja da zakazem, i kao fora ok imamo slobodno u JUNU!!!!111 ja kao omg... wtf. Nista pokupim prnje i odem privatno.

Brate...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...