Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ceo dan na nogama...jedan od onih dana kada ti se uveche chini da je ono sto se deshavalo ujutro bilo pre dan-dva =o)

uglavnom very nice...

imam da pishem tekstove, da organizujem kulganje, da (OMFG!) nauchim preko 170 strana farmakologije za prekosutra ujutro i zato cu sutra sta? da ustanem u 6, odem u Titel i tamo shljakam 10 sati naravno! =o)))

ponavljam sebi "it's only temporary, there will be time to catch up on all those tv shows..."...nece ;o/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OOOOOOOOOOOOOO ZASTO ME MRZIS,STO VOLIM SESELJA I ZASTO ME MRZIS STO VOLIM SESELJA??

Sjajno sjajno sjajno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Deste bre ljudi! Krenulo nesto da pada napolju, to mi se ne dopada, inace je ovako vreme manje-vishe ok.

Gledam ove mail kvote, na svakom programu i svakom web maileru dolazim blizu kvota koje su odredjene, i pitam se, kakve bre ja to silne mailove imam. Moracu malo da procistim sve to, a mrzi me.

Link to comment
Share on other sites

kakve ti to web mailere sa ogranicenjem koristis? :)

"su cotización del correo es llena!"

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Opet na poslu ... glava me ubi :( Posle posla palim do teretane al' ako me vugla bude bolela ovako ceo dan, nista od vezabnja.

Inace smorio sam se - nisam dao ispit koji mi je bas bitan, plus, propala mi organizacija za more vec sad, znaci back to teh drawing board!

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Au kakvo jutro , bez bilo kakvog logicnog objasnjenja po prvi put posle koznakoliko godina sam se zapravo probudio bez vecih problema.

Ali sad me ceka ceo dan jurnjava po gradu, a neki tezak pljusak samo sto ne udari :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@ lucky

samo otvoris jos jedan nalog, i fwdujes sve na njega :]

@ thread

idem do ortaka da uzmem od njega neku gf4 na koristenje, dok ne uzmem neku pristojnu graficku.. a tako me jebeno mrzi da izadjem iz kuce, al kurac, ako ne izadjem, diablo ce da secka :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...