Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Probudila me cika i dranje jutros oko 7, cigan sto zivi preko puta mene dobio sedmog sina. Dok sam ustajao iz kreveta okliznuo sam se o charapu i puko glavom od sto i polomio sam keca onako na pola. U stanju nervnog rastrojstva dok sam kuvao kafu prosuo sam vrelu vodu po nogama. Seo sam, razmislio malo, i shvatio da ovo nikako nije moj dan. Zakazao kod zubara i vratio se u krevet. Blejao tako chuku vremena nisam mogao da zaspim, onda sam se setio da nisam iskljuchio ringlu u kuhinji koja se usijala. Seo za komp, i evo do sada blejim vec, plashim se da okrenem glavu jer ce mozda orman da padne na mene ili pak plafon. Jebem ti zivot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ gruja

bolujesh od rejva sine

Ma koji rejv,zapustio sam se maksimalno po tom pitanju :(((

Ali sad cu ici na chika Dejva da objasni hiljaditi put

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znaci NE MOGU da ustanem ranije...

navijem sat u 8,pa produzim do 8.30,pa do 9,itd...i na kraju ustanem u 12...i sad mi je zao sto sam prespavao pola dana,i nerviram se,ali jednostavno NE MOGU da ustanem... :(((

Moj sluchaj takodje. Lenjo sam jebeno govno :((((

Pozitivna strana danashnjeg dana je shto sam dobio napokon kola samo za sebe, bar dok calu o5 ne zatrebaju...

.

Link to comment
Share on other sites

Bas su jadni ovi iz Avale sto ne prenose kosarku sa lica mesta. I da - PRIDJONI JE ITALIJAN OLOL :)

Mada, jadnije je to sto grobicci nemaju ni topik ni pomena u sportskoj sekciji rur foruma o najvecem uspehu nase klupske kosarke u poslednjih desetak godina. Dzaba uspesi kad nemas navijace. :) :P

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

matori na krevetu se spava :D kacu je za picke :D

kad smo kod toga idem malo da odspavam :D

ne mogu, navikao sam se na kauc. spavam na kaucu ceo zivot :) a i funkcionalnije je.

lol Stanko, reko ti Fitja da si picka :)

ako je fitja klitja to rekao onda ok :/

Link to comment
Share on other sites

Moj sluchaj takodje. Lenjo sam jebeno govno :((((

Pozitivna strana danashnjeg dana je shto sam dobio napokon kola samo za sebe, bar dok calu o5 ne zatrebaju...

eh kad bi mi neka pala sa neba...

polozio sam krajem avgusta,a kola od tad video nisam...bem ti zivot!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probudila me cika i dranje jutros oko 7, cigan sto zivi preko puta mene dobio sedmog sina. Dok sam ustajao iz kreveta okliznuo sam se o charapu i puko glavom od sto i polomio sam keca onako na pola. U stanju nervnog rastrojstva dok sam kuvao kafu prosuo sam vrelu vodu po nogama. Seo sam, razmislio malo, i shvatio da ovo nikako nije moj dan. Zakazao kod zubara i vratio se u krevet. Blejao tako chuku vremena nisam mogao da zaspim, onda sam se setio da nisam iskljuchio ringlu u kuhinji koja se usijala. Seo za komp, i evo do sada blejim vec, plashim se da okrenem glavu jer ce mozda orman da padne na mene ili pak plafon. Jebem ti zivot.

zajebavas se, jelda ?

@thread

oci mi ispale danas, drkao sam se nesto oko instalacije MySQL, Apache i PHP-a, resio sam da se malko edukujem [:D]

uspeh da nateram sve da radi, e sad jos samo treba pun kurac vezbe, aka XP-a...

osim toga nista posebno, sav sam slogiran [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Mada, jadnije je to sto grobicci nemaju ni topik ni pomena u sportskoj sekciji rur foruma o najvecem uspehu nase klupske kosarke u poslednjih desetak godina. Dzaba uspesi kad nemas navijace. :) :P

Sta lupash,ima topik SD Partizan gde mozes da se radujes koliko hoces.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ti si pametan dechko izgleda, aj ce da vidimo i to....

dodushe, javitju vam shta sam uradio [:D] ako budem pitan

sad sam se okupao i dosho sam u takvu situaciju da ne mogu da "pustim vodu" poshto sam sve nokte izgrickao da me, ako pretisnem, mnogo bole...e veljko idiote

Link to comment
Share on other sites

@ neman

sranje :\

@ mira

'el bre mala, jos ne odgovori sta si me to sanjala lol ?

@ thread

mega komiran, palim na spavanje...

jebemti sokola, postajem odgovoran, ili sta vec ??

life is pain :\

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dobro jebeno jutro

@ srednjoskolci

imao sam i ja te akcije, i super su. ustanem oko 4-5, ucim 2-3 sata, istog dana odgovaram, dobijem ok ocenu, a znanje do uvece ischili iz glave :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...