Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vraca mi se neka kiselina non-stop u grlo, jel to ta gorusica, sta da uzmem, na poslu sam, ne mogu da odem, moram da se snadjem?

ranisan ako imas a ima i neki nov lek koji zvaces ne znam ime, ako ne onda kupi badem ili suvu koru od leba :P

Link to comment
Share on other sites

vraca mi se neka kiselina non-stop u grlo, jel to ta gorusica, sta da uzmem, na poslu sam, ne mogu da odem, moram da se snadjem?

Probaj kiselu vodu.

vraca mi se neka kiselina non-stop u grlo, jel to ta gorusica, sta da uzmem, na poslu sam, ne mogu da odem, moram da se snadjem?

Probaj kiselu vodu.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

uzhasno sam spavao, budio se milion puta, prevrtao... horor... moratju dumrem od vezhbanja sada, pa da probam da zaspim popodne, pred rhh. a ako ni to ne uspem, nema nishta od nekog izlaska posle rhh-a. eventualno chill neki.

@rami

ono za plasticnog hirurga je bila sala. moj decko hoce da bude hirurg, kardio ili plasticni, pa ja navijam da bude plasticni, naravno :) mislim, hideov tata je plasticni hirurg, i to u drzavnoj bolnici, pa se odvaljuje od para ;) :D

pa ne, realno, sta moze bolje od toga? em si pun kesha, em si pun viskija i bombonjera...

ne znam koje ti je godishte dechko, samim tim ni kolko je ozbiljan za tu prichu oko hirurgije :] ali imam ja drugara koji je genije, i kroz sve oblike shkolovanja je prolazio kao top of the generation, zavrshio medicinu na kojoj je imao prosek 9,5, sa zharkom zheljom da bude hirurg. uz sve to je zajebant i shmeker, shto tje retji, uklapa se u profil hirurga :]

i eno ga sada radi na radiologiji ili tako nechemu... mislim, ako tjale od tvog dechka nije hirurg, reci mu da se ne zanosi :[

a ovo drugo si trebala da zavrshish sa "em imam operacije za dzabe" :]]

Link to comment
Share on other sites

jebeni nos, curi mi pola dana juche i ceo dan danas .. samo da se ne raspadnem do sutra :(((

aj sad ovako...

[roflmao]

okej poshto znash sve onda nema potrebe da ti bilo shta prichamo. go get them tiger! eerrrr princess :D

vraca mi se neka kiselina non-stop u grlo, jel to ta gorusica, sta da uzmem, na poslu sam, ne mogu da odem, moram da se snadjem?

pored svega ovoga shto su rekli, neki neutralni keks ili shaku pirincha (nekuvanog).

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Agonija zvana poludnevna bitka sa raznim 9600GT karticama nad položenim otvorenim kućištem sa dodatnim ventilatorima i mlaćenjem školskim atlasom radi dodatnog hlađenja je završena, serem se usta onome ko je mislio da onolicki kuler može da oladi onakvu karticu. Još da pretočim to u smislen tekst i obavim još šta imam, i uveče mogu na miru da gledam šta oću \o/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...