Jump to content

E vi BG-ovci....


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glorija iz flejma je zivela kao podstanarka kod mog najboljeg ortaka:))(da to je ona crnkinja)

ana kokic komsinica

misticx me preduhitri sa pricom o dr igiju bice vrhunska verzija oci boje duge na novom albumu

b3 je izdao skoro album al je slabo prosao

takodje sam cuo da treba i ivan sexpress da izda novo nesto:))

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

srdjan se valjda zove. lik mi je toliko ljigav da bih ga sapleo kad bih ga video na ulici. izigrava nekog masnog don zuana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, Djogani i Fanki Dzi nisu po meni predmet ovog topica, jer oni imaju i aktuelne albume i tako to. Kapiram da je covek vise mislio na NSG Flash, May Day, Code 71588, Alpha Team i slične :)

da da ti likovi...omg code...njih sam zaboravio...taj lik radio jos gomilu spotova za ekipicu granda...

jel zna neko nesto o power team...znate onu..."secanje me nocas ubija,sama sam u ovom gradu,luda noc niko ne spava.....

:)

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

w-ice mahin dobri komshija [:D]

uze mi post iz usta

Suzana W-ice i Power Team [roflmao]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

jaoj bre pa videh da je ivan seksapersa ima neki novi spot.neki pokusaj (lupam)etno repa nesto,srbijo losa si al ja te volim,pa se prekrstim tri puta,al te volem,al losa si,i eto pogledam ka bogu,pa te volim.znaci nije bas da sam se smejao,al kapiram da u zivotu nisam nikada pravio takve face kao za tih par minuta.

strasno sam se uvredio sto dak nije spomenut.eeeeh moji vi."daca" je u svoje vreme bio idol svakog iole postenog pajdomana.eh da,ksenija iz tog perioda je tri puta veci jbj nego danas.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

h da,ksenija iz tog perioda je tri puta veci jbj nego danas.

vala bash,sad izgleda ko neka cik vid dik

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ali kad je bio koncert Duck-a na tv-u, i to prvi put posto je Ksendza zapevala (posto je studijske albume pevala Marija Mihajlovic), to je trebalo cuti, mislim da u zivotu nisam cuo da neko tako ruzno peva

Sto bi rekli u Alan Fordu, "mjauce kao macka pod kosilicom" :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ali kad je bio koncert Duck-a na tv-u, i to prvi put posto je Ksendza zapevala (posto je studijske albume pevala Marija Mihajlovic), to je trebalo cuti, mislim da u zivotu nisam cuo da neko tako ruzno peva

Haha, da, toga se čak nešto i sećam, znam da je bio "skandal" na TV programima taj njihov prvi koncert :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...