Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

samo da reply-em maretu koji je pre par strana pricao o obnovi wc-a..mrzi me da qvotujem..

taj wc je u kraljevu i nalazi se na autobuskoj/zeleznickoj stanici.tu popravku je izvrsio, potpisao i dao pare onaj Nedeljko Sarancic predstavnik Nove Srbije tj. Velje Prevare..

platio je renoviranje kupatila sa 3 solje i 5 pisoara oko 67 000 evra..

i to je potvrdio i svojom izjavom rekavsi da su toliki bili troskovi..bez ikakvog blama je reko da wc kosta 50k + evra a u kraljevu ljudi jedva spajaju kraj s krajem i jako se tesko zivi..a ovaj im se popisava po zivotu..znaci to je ns tj. kostunica/ilic i njegovi nacaionalisticki orijentisani legalisti.

ne kazem ovim da sad ds nikako ne krade(evo vam prvi primer raseta) ali za ovo je bila greska:)

@ topic - za tadica, iako mi se pomalo gadi..malo se poboljso sad kad je prestao da bude krpa za brisanje nogu kostunice..tj. kad je reko da ga boli kurac za uslovljenu podrsku, makoliko mu ona mnoooogo trebala

od srsa sam miljama daleko i nista vezano za njih mi se ne svidja..

samo da krenemo od bilo kog snimka ljudi na srs mitinzima..80 odsto deluje..pa ne znam kako to da opisem..mozda pakleno..

u principu najradije bih apstinirao ali ajd sad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za Beograd i njegove mostove mi seva kao sto tebi mohi seva za sve sto je juzno od Beograda. Reko bi i severno ali to je vec nagadjanje. Rekao sam da cu da glasam za Tomu da bi vi paceri imali podsticaj da izadjete u sto vecem broju i glasate za Tadica. Ali posto vidim da vam kandidat userava svake moguce sanse da dobije ove izbore svojim nastupom plus stvari oko EU mu ne idu na ruku, brat bratu moracu da dam glas Tadicu.

I OPET CE DA POBEDI TOMA.

A kada je to toma pobedio nesto se ne secam tog datuma ?

Jer vi jebeno niste sposobni da dobrim stvarima promenite misljenje naroda da glasa za vas. Jer do sada gledajuci i citajuci propagandu video sam da cu vec 4-og da obucem uniformu, davace mi 40 dana, stajacu u redu za pola hleba a Lucky-a ce da roknu jer je slobodni medij. I sve to jer ce Tomislav Nikolic da postane predsednik.

RUR slobodan meij ? Lale tvoja mracna propaganda radi bolje nego sto sam ocekivao [:D]

Link to comment
Share on other sites

veceras se bukvalno nije mogao gledati televizor od placenih termina izjava i sranja..

ali jednu stvar treba da istaknu

sta koji kurac srs i toma i vucic stalno pljuje po b92 i pricha da oni su izdajnici/placenici/ustashe a sad ovamo placeni termin na toj istoj televiziji?!

ako je vec toliko ruzna i odvratna a ima toliko drugih sto bas na njoj da se reklamiraju..kad je tolikooo mrze..imas brate rts pink avalu, a b92 ionako gledaju samo nacisti/ proamerikanci / antisrbi oni nam ne trebaju u nasoj srbiji..ali neeeee mi smo smradovi licemerni ajmo mi na b92..iako smo malopre rekli da bush licno uredjuje vesti tamo i mrzimo verana ali sad aj da mu damo 4-5k evra za program..

( ali mi ustvari znamo da je to gledana televizija i zato cemo da se napravimo ludi i tamo da roknemo placeni od 10 do 12 da nas vide mladja populacija/b92 gledalishte a to sto smo rekli pa sta sad nema veze..)

svi su oni govna i demagozi..

jednom recju politicari

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Mozda se ne razumem dovoljno u politiku , ali moje misljenje je da je ova anketa nepravedna iz prostog razloga sto 96% ljudi koji ce glasati za radikale ne zna da koristi internet :( nije vam neka fora idd

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@Stator

Manjka ti procesor za obradu podataka bre :) Ne u smislu "Pobedice Toma kao sto je i ranije pobedio" vec u smislu "I opet ce da pobedi Toma iako ja dam glas Tadicu". Sto bi dobio da si ubacio gornji pasus u obradu podataka. Dokaz selektivnog citanja tj. "Citam samo CAPS". Objasnjava profesorovu taktiku ... ;P

@mohi

Da. Ocigledno. Glasacu za Tadica iz inata tebi da ti dokazem da ipak ne moze da pobedi dok se ne opamete i krenu da tretiraju ovaj narado bolje a ne kao stoku. Jer ako ti narod smatras stokom, sto se i vidi iz komentara vas ooOOOoooo tako demokratski nastrojenih, narado ce tako da se i ponasa.

@termini za oglasavanje

Ja sam sigurno nesto pomesao. Zar ne dobija svaka strana na bilo kojim izborima zagarantovan termin za oglasavanje na televizijama koje su nacionalne tj. imaju nacionalnu pokrivenost/frekvenciju ? I zar se to ne placa iz budzete, ovo sigurno tripujem btw ?

Plus molim vas da pazite kad gledate te reklame. Jer vecina se zbuni cije reklame gleda. Evo ja na primer. Gledam Seselja i Nikolica sa nekih starih mitinga i racunam da je to reklama za SRS a ono prc "Glasajte za DS". Veoma lukava taktika, prikazivanje protivnickog kandidata i u svom terminu za oglasavanje :))))))

@dovlagasi

Zar se nisi ti zajebao za zadnjeg VB-a sa tim kvotama ? Sumljiv si mi ti .... ;)

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Znaci, iako zameram shne-nokli Tadicu sto je dopustio da Sova-Lover brishe noge njime kako hoce

(tek sad skoro ga je odjebao kada je mlohavi opet krenuo da ucenjuje sa ovom podrskom za II krug izbora)

glasacu za njega jer sam SIGURAN da takozvane demokrate

NIKADA, ali zaista NIKADA nece dopustiti da NAROD U SRBIJI ponovo ZIVI OVAKO:

PS: gledajte bez preskakanja, cele klipove od pocetka do kraja:

http://www.youtube.com/watch?v=SQPYITT7fvI

http://www.youtube.com/watch?v=mUn-cONTrxk

http://www.youtube.com/watch?v=-eHvKItRQwk

itd itd..... bice jos [|)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ovaj klip sa cankom je za raspravu..

ma koliko ga ne gotivio jer je kreten, ovde je malo sve izmanipulisano..

cinjenica je da je on za vreme rata stalno branio i hrvate i ostale nesrbe u fazonu da se ne ubijaju nego da se s njima postupa kolko tolko ok..

zato su ga i zvali

a ovaj naslov samo govori o jadnosti i opterecenosti hrvata i njihovom vecitom kompleksu od nas..neverujem da se canak zalaze za prodaju srema..jeste idiot ali ne toliki.

on bi mozda gotivio nezavisnu vojvodinu ali ne u sklopu shahovnice

p.s. @ seth - ne ne, pomesao si..ne dobijaju termine nikakve sa dz.sve se placa po minutu i cenovniku televizije - zavisno od vremena prikazivanja i jacine televizije od 300 milja do 2m dinara po satu valjda..

jedino sto moraju imati po onom vajnom zakonu je jednako pojavljivanje u informativnim emisijama tih televzija sa nac frekfencijom.znaci tipa ne moze u dnevniku da bude 10 min tadica a 2 min tome.moraju biti jednako.i tako na svim dnevnicima svih tv-a. (ako se secate pre par godina na bk je bio favorizovan karic suvishe pa je bk morao da placa neke penale goleme)

iz budzeta dobijaju na pocetku po 9miliona dinara i s njima imaju pravo da prave kampanju kako oce..tj da ih trose onde de oni misle da treba (bilbordi,promocije,placeni termini, plakati..)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ne znam dal je bilo ali :

:( , i onda da razmisljam za koga da glasam...

cek, ovaj video ne razumem? ovo je "srem hrvatskoj" event iz 2002ge

na kojem je izmedju ostalih bio pristutan i chanak kao predstavnik

skupstine autonomne pokrajne vojvodine prilikom cega ga je voditelj

pozdravio i podsetio prisutne da je chanak stitio hrvatski zivalj u sremu

tokom progona 90tih kada je bilo kako je vec bilo u nasoj zemlji...

did I miss the point?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

brate,samim tim sto je prisustvao skupu "srijem hrvatskoj" u dvorani vatroslava lisinskog :D,znaci da podrzava to,jos je posle dao izjavu Oo... a i ne verujem da on ima svoje neke interse,tipa nezavisna vojvodina,mislim da neko sa njim upravlja sa strane...a cedu je isoristio samo da bi usao u skupstinu ;)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

CeSID: Tadić u blagoj prednosti

30. januar 2008. | 13:56 -> 14:44 | Izvor: Beta

Beograd -- Boris Tadić je u drugom krugu izbora u blagoj prednosti nad Tomislavom Nikolićem, ocenili su danas istraživači CeSID-a.

Rezultati istraživanja su pokazali da je razlika u glasovima dva kandidata mala i da će poslednji dani kampanje, izlaznost, ali i eventualni nokaut u tv-duelu, odlučiti pobednika izbora, rekao je rukovodilac istraživanja CeSID-a Srećko Mihailović na konferenciji za novinare na kojoj je istraživanje predstavljeno.

Procena je da će na izborima u nedelju 3. februara Boris Tadić osvojiti između 2,1 i 2,35 miliona glasova, a Tomislav Nikolić između dva i 2,25 miliona glasova.

U tom slučaju izlaznost birača u drugom krugu bi se kretala u rasponu od 4,2 do 4,6 miliona glasača, naveo je Mihailović.

"Zaista je teško reći ko će pobediti. Blaga prednost Tadića ne mora da znači ništa", ocenio je programski direktor CESID-a Đorđe Vuković i naveo da sve zavisi od izlaznosti.

On je kazao da treba imati u vidu da je biračko telo SRS jedinstveno i sigurno u svoj izbor, a da, s druge strane, Tadić ima više potencijala.

Deo potencijala na koji dva kandidata mogu da računaju dolazi iz kruga onih koji su u prvom krugu glasali za druge kandidate, ali i onih koji 20. januara nisu izašli na izbore.

Istraživanje je pokazalo da su pristalice DSS i NS među sobom podeljene i da je odnos birača DSS u drugom krugu 2:1 u korist Tadića. Takođe, Mihailović je naveo da je odnos birača Socijalističke partije Srbije (SPS) 2,5:1 u korist Tomislava Nikolića.

Glasači Velimira Ilića će se opredeljivati za Tadića u duplo većoj meri za Tadića u odnosu na one koji će se opredeljivati za Nikolića. Mihailović je naveo da 30 odsto onih koji su glasali za Ilića i 40 odsto onih koji su glasali za Mrkonjića ne žele da kažu svoj izbor, ali su sigurni da će izaći na izbore.

Bez procene ako je razlika mala

CeSID najverovatnije neće saopštavati procenu rezultata drugog kruga predsedičkih izbora tokom izborne noći ako razlika u broju glasova bude manja od 100.000, izjavio je izvršni direktor CeSID-a Zoran Lučić.

"Ako razlika bude manja od 100.000 glasova moraćemo da sačekamo brojanje glasova do kraja", rekao je Lučić na konferenciji za novinare na kojoj je predstavljeno najnovije istraživanje CESID-a.

Istraživanje pokazuje da će glasači Čedomira Jovanovića i Ištvana Pastora podržati Tadića bez izuzetka, a s tim što kod Jovanovićevih glasača postoji osmina onih koji će bojkotovati drugi krug.

Poziv svog rukovodstva da glasaju za Tadića poslušalo bi 23 odsto birača DSS, za Nikolića 15 odsto, a ne bi poslušalo 34 odsto.

Ako rukovodstvo SPS pozove birače da glasaju za Tadića poslušalo bi sedam odsto, a ne bi 46 odsto. Na poziv da glasaju za Nikolića odgovorilo bi 23 odsto, a ne bi poslušalo njih 30 odsto.

Mihailović je precizirao da su sva istraživanja sprovedena u situaciji kada nije bilo jasne poruke DSS i SPS biračima za koga da glasaju.

Istraživanje je pokazalo da Nikolić ima veću podršku birača sa nižom školskom spremom, a Tadić onih sa višim i visokim obrazovanjem.

Istraživanje je sprovedeno od 24. do 28. januara na uzorku od 1.573 ispitanika, punoletnih građana sa teritorije cele Srbije, bez Kosova i Metohije. Projekat u okviru kog je sprovedeno istraživanje podržava Ambasada Velike Britanije u Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

U tom slučaju izlaznost birača u drugom krugu bi se kretala u rasponu od 4,2 do 4,6 miliona glasača, naveo je Mihailović.

oni rachunaju na 62-68% izlaznosti .. lol. mislim bilo bi lepo al chisto sumnjam.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...