Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

da je juce bila subota,ja bih gruvao engleze,i uzeo bih pare(a i haken je dosao Stijo) :)))))

Ovako,samo cu da se zapitam dokle cemo da se kurchimo ovde :))

Dolazi dvojka na kluzh i x na werder,pa nek se mi zapitamo :)

Veceras BATE izlazi sa digitalcima na bernabeu i dvojka ko gajba :)))

Smesno mi,a brate ode crvena ko da je nije bilo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

real 4+ je sve sto znam at m

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ustanovili smo kako da skinemo rur curse...

kada ostavite tikete, na kraju posta samo ukucate 'JAMO JAMO JAMO!!!'

dakle da probamo...

tiket1:

FK Moskva - FC Kopenhagen 1

Portsmut - Gimaraes 1

Borac - Ajaks 2

500din

tiket2:

Slaven - CSKA Moskva 2

Omonija - Mancester siti 2

Totenhem - Visla 1

300din

tiket3:

FK Moskva - FC Kopenhagen 1

Fejnord - Kalmar 3+

Borac - Ajaks 2-2

200din

JAMO JAMO JAMO!!!!

Link to comment
Share on other sites

posto sam veoma brzo pao dva tiketa, sjebala me jebena moskva, resio sam da odem u atlantik da se vadim.

uplatio sam crvenu na cska+portsmut+ajaks, dobitak 4k, posle pada kvota, a pre pada bi bilo preko 5k :\ smor nevidjeni, ali bar sam se izvadio, za danas, juce i prekjuce :)))

tako da sam na nuli, sto se lokala tice :))

jos kada bi totenhem zavrsio, bio bi gg :)

inace, danas je doslo sve kako treba sem hsv-a, i donekle fejnorda, iako mi to nije bilo omg sigurno...

deportivo nikako.. evo da se zavrse totenhem, braga i valensija i moze se reci da je dobar dan bio!!!

to je sto se tice kupa uefa, valjda niko nije dirao svedjane!!! (ovo je za patike, pederu!!!) ;p

Link to comment
Share on other sites

brate sto da se ubijem..racuno sam da fejenord nije toliko jadan ili da bar moze 3 gola da da/primi..jebiga..idioti..opet me livebet malo povratio..

i odlucio sam da cu svaki jebeni tiket ovde da stavljam makar ne dobio nikad nista ima da stavljam!!1 jebo pas mater i ruru i sve, ima jednom da se obogatim i da se smejem..

Link to comment
Share on other sites

ahahhahaahahah sta je bre ovo, bajern - verder 1:5 atm....jeboteeeeeee ... a kad igram 4+ na verder mrtvi protiv anortozisa kod kuce, ne mogu nista....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...