Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja igram zaista sve.I to fazon,dobro sam obavesten,a ako nisam,uzmem i lepo sve saznam.Ali fudbal je ipak primaran.Ali momci,primer kockarske obrazovanosti je Branko.I ne,ne sprdam ga.Sve zna:)

Finale cu da igram vise kartona od 4,i razmisljam se vise ofsajda Celzi da ima.

Daleko od toga da znam sve, al igram skoro sve. Pratim NFL i evropsku kosarku, a ostalo uglavnom prepisujem. Fudbal bas slabo igram, od 10 singlova su max 2 na fudbal.

edit: Jeste igrali Evroviziju? :)

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Juce sam sve sto sam smislio pogodio,i lyon x-x izmedju ostalog.Jedini problem je sto nisam otisao u kladionicu :)))

danas lids

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

znas sta je fudbal? kad liiiids za 3 minuta da 3 gola

aj bre burgija ne seri

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

dok nisam imao neta imao sam winning streak od 4 dana,tj. 5 ako racunam dobitni singl i u nedelju,lepo sam se opario :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

do jaja, cekam breidablik 1 za pare, 1.4 kvota... 1:5 prvo poluvreme....

pisaju po meni

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

prosla nedelja mi je bila klaj klaj, imao sam i dobitnih tiketa (nesto tenisa, nesto juznoamerikanaca) a i dosta gubitnickih tiketa i dodje vikend, ja se ponadao da ce biti bar nesto realno kad ono medjutim!!!

u minusu dooosta, totalno sam se smorio..

Link to comment
Share on other sites

mene hrvati upropastili u singlu

a danas mi dobitni kombo sjebe tunis,pukli od burkine faso,jebote,pa nisam znao da oni mogu da se skupe za reprezentaciju.Strasno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prosli neki islandjani, 4+ i 3+ , dve tekme, boka juniors dosla, flamengo cini mi se, sa crvenim kartonom dali gol u gostima, puknem na atletiko mg 3+ ( 1:1 od 60og min)

:P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

prosli neki islandjani, 4+ i 3+ , dve tekme, boka juniors dosla, flamengo cini mi se, sa crvenim kartonom dali gol u gostima, puknem na atletiko mg 3+ ( 1:1 od 60og min)

:P

atletiko mg je dobio 2-0 :)

Jutros je iz Budzumbure stigla ispravka rezultata... Burundi je dobio 1-0 jeeeeee! :))

omg?

kako to?

znaci ispostavilo se da sam pukao samo malagu :/

Link to comment
Share on other sites

^da , to sam hteo da kazem

u sustini sjeban jesam :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebote toliko sam ocajan da sam isao da pogledam da li je tunis isti rezultat :))))))

veceras mi kombo sjebe valur.

svaka im cast.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam onu united listu iz meridijana i opazio par stvari za vecu kintu

realno kvota od 2.4 da ce svedjani proci grupu deluje izuzetno primamljivo.

s druge strane verujem da ce anri dati vise golova od rvp-a jer ce vise i igrati..kvota 2

isto i za toni vs rvn - kvota cini mi se preko 2.30

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...