Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daj mendzi cuti jebote :)))

peglacu groblje,rapid i ne znam da li da probam anderleht.Ali mi sve u glavi Kaunas od juche.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brateeeeeeee

samo molim boga da dodje rapid, pa makar i 2-1... inace ce biti 'stanko, stanko, zove te brankov most!!!'

dobro je, ne moram na setnju do mosta :))))

doslo 3-1, sto znaci da je i hendi iskoriscen :)

inace,

danas bi mogao da se isprati rapid cak i u hendiju!!!!

mogao bi i tromso dvojka kao i visla krakov!

:))))

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

jebote,mrtvi anderleht,kad nesto odigram i znam da ce da me proda,i svejedno odigram.A lep kombo bio,u picku materinu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja hteo da vezem brazilce i italijane za velike pare,ali se uspavao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

malta - portugal 4+ @ 2.15

croatia - kazakhstan 4+ @ 2.15

romania - lithuania 3+ @ 1.75

luxembourg - greece 4+ @ 2.35

~4k na 200 , resio sam da pocnem da trazim parove za 4+ i da samo to ( 90%) igram, jebem ti kidanje zivaca :) a ovo mi je nekako bilo najblize dunno :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ko je uzeo pare otkad je krenula sezona,taj je keva.Ove sezone numansija prvak spanije,a hul premier lige.Verovatno ce Bolonja da se kolje za calcio sa Katanjom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma bre, samo trazim idealne 4+ parove, pa vise para, manje stresa i srecno ;)

danas me mrzelo da izlazim, cela druga nemacka koja se igrala danas dosla 4+, real 4+ , reac (madjari) standardno 4+...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vec vidim sebe kako sl nedelje uzimam puno para na milan-lacio x2..bice kvota jedno 2 i lepo cu da dupliram novac..lacio sa zarateom pere a milan ne zna nista..jos ako nadjem jos neki tako fin par da dodam jebacu kevu mocartu zbog ovog mrtvog vikenda..frustracija je prevelika a tek smo poceli

brate, to je toliko tacno da nisi svestan!

juce je i doslo koliko toliko realno, za one koji nisu dirali milan.

Link to comment
Share on other sites

grujo, koja ti je treca?

nadam se da si uzeo hanover....

brate cuti.Usrao sam se.Uzeo sam bio hanover,real,cska i dodam i dalje NE ZNAM zasto psg :)

Najmrtvija utakmica,samo sam cekao da mi neka chamuga srusi tiket.Ali je doslo,jebem ti zivot.Sad se lakse dise.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...