Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

eto meni para, hvala bogu (i branku \o/), posle vise od nedelju dana!!

prosao je susni period!

afrikanci danas dosli kako treba :)))

Nisu dosli bas svi kako treba. Jebeni Maroko je primio gol od Mauritanije, sve im jebem! Sutra je bolja ponuda, nadam se jos jednom uspesnom danu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sjebe me bahrein za pare.NAbijem ih na kurac.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sao paolo

rasing klub

portugal

nemacka

hrvatska

200din,3k.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hrvati 3+

poljaci 0-2

atletiko jos

mini tiket za 200 - > 1k da imam ( otici ce na kladionicu ofc ako dodje :D ) mada je ponuda danas bila raspad

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

danas sve pare na poljake, bilic uvodi 8 novih igraca u prvu, igra i pokrivac cak :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pokrivac u prvoj postavi hrvata obecava poraz poljaka

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...