Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam uzeo pare ;)

vezao andora i san marino ne daju gol

a na drugom hrvatska kec u hendiju(2),san marino ne daje gol,italija 1 i nashi winer 2.

A imao sam tiket za 80 dinara,dobitak 5 i nesto,luksemburg 1x(0:0),nashe dvojku,hrvate tacan rezultat 5:0 i belgija 1x(koja je u tom trenutku isla,ali je sva sreca u 90om izgubila pa se sad ne nerviram toliko oko Hrvata)

I da,hajlajt dana,jedan komichar iz kladze,ono bas je lik budala,odigrao da ce na nasoj tekmi biti manje kornera od 9,i to je uhvatio na kvotu 9 uzivo,i sad on kakav je blebece sve vreme,bukvalno ni ne prati tekmu,i sad on i njegov burazer stavili pare,i sve vreme tu blebecu i negde oko 65og minuta gledamo mi na brzinu opet poraste kvota sa recimo 4 i nesto na 9,i kao,jebote sto ne bismo stavili pare po 100-200 kinti,i kao brojimo otprilike kornere i dodjemo do zakljucka da je bilo 6 ali nek racunamo 7.I u tom trenutku jos nas jedno 10 stavilo po 100-200 kinti zavisi kako ko i ja nazovem da mi provere koliko je bilo kornera,kad ono 8,i u tom trenutku cela kladza prestaje da normalno prati tekmu,svi vristimo kad bilo ko pridje sesnaestercu,Austrijanci daju gol a mi se svi radujemo sto Stojkovic nije odbranio pa da ode u kornu.Svaki faul,gol aut svi aplaudiramo.U 89om Obradovic napravi deveti korner mi svi pretrnuli kao da prezivimo taj korner a Rajli produzi tekmu 4 minuta,svi napeti,ovaj kleknuo na kolena kazhe "sviraj Rajli majku ti jebem",opsti cirkus jebote.I na kraju smo uzeli pare hehehe,i bile su sladje nego ishta:))

Sve u svemu,znam da sam smorio i da vam verovatno uopste nije zanimljivo ko sto je meni,ali ono skontajte me,pravi kengurski momenat :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

do jaja :D

ovde nemamo nijednu kengur alike kladzu, sve su penzionerske sa kilo iknowitall likovima erm.. dedama (znate svi one trenere sa utakmica koji trenerski posao imaju u malom prstu a nisu potrcali za loptom u zivotu)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja bio poslao i popio kitu

uglavnom, 0:2 real, cekam 3+ i jos nesto

ponisten gol olo ali crveni za atl

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sudija atl madrid - rmd direktno hoce da mi opsti sa kevom

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ajax 3+ za 5k :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

stenhausmir za 3 soma.

carlisle za 2 soma(vodili 3:1,na kraju 3:3)

i odigram rodu iz 2 u 1,i singliram keca za soma i 0:1,2:1 i 87mi minut baja ga da.Izbije mi 100 jura iz dzepa.Marsh u pichku materinu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...