Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

ja u minusu 1k za vikend...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebem vas u usta,jos se ja cudim kako su ovi dali golove sa igracem manje.Jebo vas rur.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uf uf uf, danas lsh!

steaua bez pola tima, lionu treba pobeda jako.

fener se raspada kao nikada do sada, totalno neuigran sastav, dok arsenal toplo-hladno, mogu da dobiju 0-5 a i da izgube 3-0.

seltik bez napadaca na old trafordu, samaras na operaciju najverovatnije, a venegor ne igra sto posto. ali i pored toga ocekujem gol seltika, tako da bi golovi mogli da se igraju. runi i ronaldo najverovatnije odmaraju. znaci tevez daje gol :))

Link to comment
Share on other sites

danas sam bacio tiket posle godinu dana:

Steaua - Lion X (nisu normalni 3-2 poluvreme)

Turci - Arsenal 2 (sabija ih arsenal za sada)

Bordo - Kluz 2 (lol preko 5 kvota + se igra sutra a ja sam majmun shto sam igrao na jednom tiketu dva dana, a to najvishe mrzim)

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo 5 soma na soma.I sjebo me zenit za 3 i po soma.Nisam nezadovoljan ali ostaje gorki ukus zbog Zenita.Ali hartlpul,kakvi ludaci.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa, brate, i nije!

mislim, imas celzi, imas barsu, koji su, kao, sigurni.

imas bordo i shahtjor, koji bi isto tako trebali da dodju, ako ne oba onda bar jedan.

imas dva 3+, a.madrid-lpool i psv-marsej, isto tako, jedan od dva je ok.

imas pao-werder koji se ne dira i inter koji je mala kvota pa mozes da eksperimentises :))))))))

Link to comment
Share on other sites

singlirao frankfurt za soma,pa dobijene pare prebacio na bordo,barsu i inter.6 i po soma.Ja zadovoljan.Ne znam da li da kazem na koga sutra stavljam pare.Ali da,na njih stavljam :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa neces valjda?!?!?

inace, moram, ja mislim da je ovaj fix jaci i od rura

SCHALKE - PSG 1

da rezonujem:

psg je dosao bez 5-6 standardnih prvotimaca, najavili su drugu postavu, posto za vikend imaju tezak mec vs marseja..

shalke igra kod kuce, a znamo sta znaci startna pobeda, posle moze i da se kalkulise.

znaci, fiks dana :)))

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ja mentol nisam imao uslov u mojoj kladionici za salke,a svuda pala kvota a ja hteo po 1.8,i vezao sa partizanom i udinezeom.Na soma,8 soma.Jebote kako sam se iznervirao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...