Jump to content

The Hobbit, 3 filma, prvi u bioskopima 2010.


Recommended Posts

Da malo prekinem ovo spoilerisanje pitanjem: U KOM BIOSKOPU u BGu valja gledati Hobita 3D,

delta city cineplexx, kolosej u Uscu ili Takvud.....? Kapiram da ipak nije sve jedno.....?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

To za zamaranje očiju i bol u glavi, kada se gledaju 3D filmovi, je prilično individualna stvar.

Ima ljudi koji ne mogu da igraju 3DS duže od 10 minuta, a ima i onih kojima ne smeta ni višesatno igranje.

Takođe, većina onih koji su odlgedali Hobita su izgledali opušteno kada su izlazili iz bioskopa, ali je bilo par ljudi koji su kukali da ih boli glava ili oči...

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Људи и даље не капирају поенту минуса и плусева...

Што се мене тиче, ја ћу да гледам после нове год'не, капирам да неће бити ниједно дете:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Oslepeh sinoc u Domu sindikata od onog 3d-a kojeg zaista ne bih gledao ali 2d je u svakom kasno i tesko je uhvatiti bus posle :c Ja i nisam previse odusevljen,verovatno jer sam imao ogromna ocekivanja na pocetku ali opet ne mogu reci da nije dobar film,kapiram da bi mi bilo bolje da sam gledao u 2d-u jer sam dosta vremena proveo odmarajuci oci da ne oslepim :D

Link to comment
Share on other sites

Znam nazalost odgovaralo nam oko 8 zbog mog kolokvijuma,zaboravih to da naglasim :D a i ja sam nestrpljiv mogao sam sacekati dan dva,svako ko planira da ide po mom misljenju nikako u 3d-u,ima scena kada je 3d odlicno iskoriscen ali nije to to

edit: a i onaj Dom sindikata,u pola 11 pocela neka zurka pored ono zidovi bruje moze da se prepozna pesma :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

odgledao sam u NS u Areni i to 3d koji je za mene ocajan bio

gledao sam vise 3d filmova i ovoje prvi od kojeg me boli glava evo vec par sati nakoj gledanja

film mi je dobar, ali kao da fali nesto :| a nisam izanalizirao tacno sta, da li veca dinamika, ili mi je nekako glavna prica maglovita, ili je tempo slab... ili mi je 3d toliko smeta da nisam stigao da gledam kako treba....

a mozda je i to sto su nakon snimanja kasno odlucili da bude 3 a ne dva dela filma... voleo bih da odgledam i dobar 2d natenane

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Vidim da nam je ovo oficijelni topic ... pogledao sam sinoć film, nemam pojma, mene je malo smorio :(

 

Ajde što je bio u 3D-u koji baš ne volim, nego je iovako nekako "flat". Naravno, treba uzeti u obzir da ja nisam baš posebno veliki fan pa možda i to igra ulogu.

Link to comment
Share on other sites

ja bih se složio. nekako kao da je fazon "ok, srednji film, daj malo da ga smrljamo, specijalni efekti na +milion, tuče, legolas koji ne postoji ali ćemo ga iskoristiti neviđeno mnogo jer skoro pa mož da leti i bije se mnogo bolje nego u LOTR". I tako ceo film

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...