Jump to content

The Hobbit, 3 filma, prvi u bioskopima 2010.


Recommended Posts

Nikako 3d, pola filma je mrkli mrak, videcete goli kurac pre nego nesto na platnu :D

 

Vratio se, krs zivi za gledanje u 3D-u moje licno misljenje bar dok ne imamo bioskope kao Srba u Rusiji. Film je drugi deo od pocetka do kraja, koliko je prvi uvod u pricu toliko je drugi uvod u finale. Nisam citao, ovi oko mene gundjali nekoliko puta u fazonu "ovo nije bilo u knjizi" meni nije smetalo jer nisam jelte procitao ALI oseca se taj tapacirung jer prekida film ocigledno od ocekivanog toka, razvlaci se. Vizualno pobeda, ne toliko audio, muziku nisam ni primetio kao u prvom sto jesam, end credits pesma je neko new ege govno koje nema dusu. Treba da naprave prequel sa zmajem, samo on kako se zeza, to bi bio prelep film :D. Svidja mi se paralela izmedju Sherlocka i Malchetta, isti tip paranoje i ludila.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto svideo, gledao sam juče. I to sam gledao 3D u jagodinskom bioskopu, lol :D I mogu da kažem da je skroz pošteno odrađen 3d i sam kvalitet, pošto je u pitanju ''običan'' bioskop. A sam film je zabavan, baš ono što sam očekivao od filma. Zabavna akcija, tu i tamo se nasmeješ, a sve vreme uživaš u fantastičnim efektima i predelima i svemu što godi oku :) edit, i u lepoj elfici naravno :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zaljubih se u elficu <3

Drugi deo je dosta bolji od prvog. Vise je lotr-ovski vajb. Prvi deo, iako sam vrlo uzivao u njemu, mi je bio nekako previse deciji.

Sam film konkretno bez previse zamerki. Iako razvucena radnja od 200 strana na tri filma od 2 i po sata, film tece glatko, nije mi bilo dosadno ni u jednom momentu, osim mozda malo u emo momentima, nisu uverljivi, ali fuk dat sheeeeit. Svet je prelep, toliko je dobro uradjeno da si tokom gledanja filma ubedjen da to negde postoji.

3D je bio mutan i mracan u bioskopu Arena u NS i zalim sto nisam pricekao ne 3D ali nisam mogao da se strpim.

 

7.5/10 - idite gledati :S

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

I ja odlgedah Hobitze i meni se dopadoše. Meni je bio dugačak u smislu ne da me je smorio, nego, jaoj neće valjda sada još i to (i onda nije toga bilo nego je bio kraj)... Ne znam koliko je to jasno šta sam sada rekao.

 

Meni je scena sa burićima bila najbolja.

 

Elfica malena (svi fanovi Losta je znaju) je preseksi.

 

Dobar je kasting, ali je scenario u nekim trenucima (kojih nema malo) potpuno besmislen (naročito sa zmajem, čija je scena predugačka).

 

eto

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

 pogledah i ja

 

 prvo utisak o bioskopu fontana, baš prijatno iznenađenje. Skroz je renoviran bioskop, topla sala, velike i udobne stolice, dosta prostora za noge (ne bi se smorili ni mnogo viši od mene, ja sam tu oko 190 :tf: ), i najvažnije - odličan 3D. Ništa nije bilo pretamno ni mutno, sve se jasno videlo, sam 3D je odlično urađen, vidi se da ga nisu smuljali  i ovo je posle avatara i how to train your dragon, meni najbolji 3D doživljaj

 

sve u svemu - preporuka

 

Eto, a posle Zwerko ne valja!

Elfica malena (svi fanovi Losta je znaju) je preseksi.

 

 

Odlična, iako je ja nikad nisam preterano gotivio, kao na primer ivke, ovde je odlična.

Link to comment
Share on other sites

odlican mi je film, daleko bolji od prvog dela

 

po svim parametrima, elfica kejt je vrh vrhova, ima nekih delova van knjige  ali nisam siguran da li je to  nesto sto je izmisljeno ili nesto sto je ubaceno iz silmariliona (koji sam poceo da citam ali ga nikada nisam procitao, a najavili su bili da ce popuniti radnju sa nekim stvarima van lotra i i hobit knjige) ima par suptilnih detalja koji povezuju sa lotrom, kasting odlican, patuljci se konacno uozbiljise, zmaj i bilbo vrhunski, 3d sasvim ok... gledao bih ga opet u bioskopu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И мени је пиглу романса између елфице и патуљка, зато што хоћу елфицу само за себе!!

Погледао сам јуче филм, и боље сам се забавио него са првим делом, доста добре кореографије у сценама борбе, где је она са бурићима победила. Шмауг је опако одрађен, можда су мало развукли временски са њим, али такав утисак имам и за цео филм.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...