Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo recimo da je ovo neki moj zadnji post u 2007.-moj :)

Najeo se praseTJine,odo sad kod ortaka na neku rakijicu, pa na taj shatro dochek :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kao i svake godine do sada, novogodisnja nagradna igra za one koji će biti uz forum je tu.

Malo smo vas držali u neizvesnosti, ali je topic ovde - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=47903

To je to. Odoh da se obučem pa lagano do grada. Ko će ga znati, možda se negde i sretnemo :)

Sve najbolje u 2008 godini a pre svega zdravlja, želim vam ja! :)

Link to comment
Share on other sites

Kao i svake godine do sada, novogodisnja nagradna igra za one koji će biti uz forum je tu.

Malo smo vas držali u neizvesnosti, ali je topic ovde - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=47903

To je to. Odoh da se obučem pa lagano do grada. Ko će ga znati, možda se negde i sretnemo :)

Sve najbolje u 2008 godini a pre svega zdravlja, želim vam ja! :)

do jaja, ako nista mogu da osvojim neku nagradu, jer sam ostao gajbi zbog jebene temperature i gripa..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Super vece bi,upoznao vrlo simpaticnu curu koju sam ispratio kuci i dogovorio novi sastanak,cime mi se ispunila prva od zelja u novoj godini :)

Svi povracali,meni bilo super boli me kurac nisam pio :D

Pozdrav idem da spavam,jos jednom SVE NAJBOLJE SVIM MOJIM DRUGARIMA I ZELIM VAM MNOGO LJUBAVI/SRECE/ZDRAVLJA u narednoj krvavoj godini.

Link to comment
Share on other sites

Definitvno od sada na moju odbojnost prema alkoholu gledam kao blagoslov a ne kao prokletstvo.

Vratio se sa neke budjave zhurke , i muzichki program je bio tipa : ajde da pushtamo sve pesme koje protA mrzi iz dna dushe...

Ako nishta drugo pokupio sam upalu grla. Sretjna mi nova godina !

Link to comment
Share on other sites

sercna nova godine a;0

kaosto sam se i potajno nadao a to u 0pricnipu znao iz iskustva ali negirao u sembi :)

pretpostafvlkao sam da ce mi vbece biti savrseno... zavrsili smo u klubnicu gde inace provodimo vreme, stavio sam moje logitech slushke na ushi i svi su se tripovali da sam ja dj (lol) i kao super ribice ovo ono telefoni tamo vamo bhwahahah ko bi rekaol... a najeo sam se ruske salate ( hvala lcuky) i sad kao da malko kunta,.,, bas nije bilo lseo :)

capss!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajde i ovde, SRECNA NOVA GODINA DRUGARI SA RURA!!!! SVE NAJBOLJE, A PRE SVEGA ZDRAVLJA VAM ZELIM!!!

meni bilo odlicno, bio kod drugara u kraju, okupilo se drustvance, cirkalo se, pevalo, zezalo, sve u svemu kul.

e da, i bacale su se petarde/vatromet/vulkani sto nisam praktikovao pa jedno 5-6 godina!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...