Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Danas mi se desilo neshto jako cudno. Bio sam pijan (ili sam barem tako izgledao) a kap alkohola nisam popio vec danima...da li je to moguce uopshte? :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tenksgiving je keva. nazdrao sam se ko zivotinja. sve dzabaka :D

evo sad blejacim kuci. da se izvrnem. au shto sam se smorio nesto ovih dana majka mu stara.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nije dobro jutro, bar sto se mene tice...

spavao sam jako lose, budio sam se nekoliko puta i sve zbog bola u nozi.

leva noga me otkida, od sredine lista do pete, recimo potez oko ahilove tetive. onako, ostar bol, nepodnosljiv.

sada se razmisljam da li da uzmem neki lekic.

premoren sam :(

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo vece, vishe ljudi je postovalo u pet ujutru nego u neko normalno vreme ... ali ok, izlazi se, zeza se .. ;)

Ja sam spavao standardno, mozhda kojih pola sata duzhe nego sto je trebalo pa ce mi trebati pola sata vishe da se vratim u normalu. Posle cu do bulevara, uz TV manijake, pa na chaj, pa idem do Eurosalona da vidim za neke kablove i neke lampe :)

Link to comment
Share on other sites

Danas mi se desilo neshto jako cudno. Bio sam pijan (ili sam barem tako izgledao) a kap alkohola nisam popio vec danima...da li je to moguce uopshte? :).

Jeste, dovoljno je da provedeš budan više nego što bi trebalo.

go puke....you fancy, delta-city-plastic-lovin'-i-stand by the speakers and carry shades at a party at 2am - loving-motherfucker..

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo vece, vishe ljudi je postovalo u pet ujutru nego u neko normalno vreme ... ali ok, izlazi se, zeza se .. ;)

e ma pusti, balavurdija!

joj.

[roflmao]

jel nije bilo fajte bate?:)

brate samo smo izvrshili rekaunt akcije skinutih majci samnom u prichi i sve se iskuliralo [:D][roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...