Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

deveta nece da strajkuje, mnogo smo vredni, ostajacemo u skoli u 7 sati dnevno ako treba... evo vec druga zamena profesora likovnog za 2 nedelje :( a svideo mi se onaj prvi...

sutra test iz likovnog... 7 pitanja sa ponudjenim odgovorima, kao da smo u americi :(

Link to comment
Share on other sites

deveta nece da strajkuje, mnogo smo vredni, ostajacemo u skoli u 7 sati dnevno ako treba... evo vec druga zamena profesora likovnog za 2 nedelje :( a svideo mi se onaj prvi...

sutra test iz likovnog... 7 pitanja sa ponudjenim odgovorima, kao da smo u americi :(

pa zaboga, u devetoj su profesori uvek prvo mislili na djake, a tek potom na svoje plate... LOL

zar larisa vise ne drzi likovno? ih, kod nje je uvek bila laganica...

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam slagalicu...gospode onakav okrshaj iztremiranih retarda odavno nisam video...znachi uganuli su mi mozak...

hahaha, ja sam cak dobio i telefonski poziv koji potvrdjuje ovo gore izreceno :)) Znachi one spojnice ... i kasnije moj broj, majko mila :) hahaha, evo i sad se smejem :)

Odgledao sam heroje, pa cu sad kroz mailove, standardna shema.

Link to comment
Share on other sites

Otisao do crkve, platio za kolac i sad gledam da spavam.

Sretna slava svima koji slave i da ima dan prodje u veselju. Onima koji idu u goste da se lepo provedu i najedu posne hrane ... :(

*kako zelja gubi na jacini kad znas da je u pitanju hrana koja moze da se jede na tone a da nema efekat ni jednog jedinog hamburgera*

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...