Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne, mis'im da je i na komad ista cena.

Rucao sam ... i pojeo neku kombinaciju suludu, prvo chorba piletja domaca, pa ajvar i hleb, pa onda ananas iz konzerve pa onda neki banini kolachi i onda multivitamin. A posto nisam nesto puno jeo od toga, bash mi je lepo leglo :)

Link to comment
Share on other sites

elem the powers that controll the universe su reshile da mi ukinu satelitsku - gomila snega pala sa krova i odvalila mi nosach konvertora sa antene...kako mi je risiver vec u predraspadnom stanju ozbiljno se bavim mislju da predjem na lokalnu kablovsku...mada znajuci sebe i svoju tendenciju ka inatjenju mislim da ce da padne i novi risiver i nova antena...

Link to comment
Share on other sites

Kole, od kako je pao sneg u KG-u od kanala na SBB-u imam 3 koja rade glatko, 12 koji seckaju i ostatak koji radi ako pod radom smatras sliku meni-a gde trazi karticu za dekodiranje. Stoga drzi se ti satelita osim ako taj tvoj kablovski operater ne zakopava kablove i poznat je po dobroj usluzi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

naaah, isto je sbb...vec sam pokrenuo neku besTnu 200 jura akciju - 700 channels here i come (zapravo 3000, ali arape i ostalo dno cu da zaobidjem...mozda ostavim al jazeiru da znam sta se deshava...i neke kineze da uchim polako jezik novih gospodara sveta ;o)) =o))

Link to comment
Share on other sites

da, ali si rekao "od kako je pao sneg..."

a sneg nema veze sa budjavoscu sbb-a..oni su takvi uvek.

zato su za ovakve dane stvoreni dobri surround zvucnici, dvd ST 2 Wrath of khan i grejalica na trojci dok na krevetu crtash

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...