Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da sam malo mladji sada bih otisao napolje i grudvao se, potpisivao u snegu, pravio mega giga sneska sa dugmicima od parcica crnog raspalog asfalta.

Kako samo volim sneg i sve ostale detalje zime. Ako sutra stegne zima i ocvrsne sneg vadim iz podruma sanke sa volanom i idem da se sankam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Super je bilo juche u redakciji, bash vidim da je bio super provod. Pa onda posle do Nidze na selo, tamo kad padne sneg, stvarno je beo i sve, ne kao u centru grada. Josh mi kao otisli da gledamo utakmicu, a ono pomerena :))

Sad vidim da josh uvek pada, a posto imam neke cudne krovne prozore, mnogo mi se svidja kako izgleda svetlo u sobi kad napolju pada sneg, to sam uvek gotivio.

Link to comment
Share on other sites

bash je fino napadalo...mada eno vec sat i kusur deca u dvoristu uspeshno pretvaraju svaki kvadrat snega u blatnjavu bljuzgu...

lepo veche sinotj, iako sam propustio bigz veche sa jedne i kuglanje sa druge strane...

tekstovi mi se gomilaju a ne da mi se da ih pishem...josh par meseci ovoga i mislim da ce dovoljno da mi se smuche da prionem na knjigu koliko treba =o)

Link to comment
Share on other sites

tekstovi mi se gomilaju a ne da mi se da ih pishem...josh par meseci ovoga i mislim da ce dovoljno da mi se smuche da prionem na knjigu koliko treba =o)

Kad covek ovako sa strane posmatra, mozhe da mu se ucini da ti pishes stotine i stotine tekstova na mesecnom nivou, a ne tu nekolicinu :)

Link to comment
Share on other sites

lale - 5 koamda preko 6k char, 5 komada 2-3k char, 1 od 4 i 1 od 12.5k char - malo li je na ocu skupocu?? (i da 26.5k char za rush ali to se ne rachuna ;o)))

statore - sakrileg je gledati remasterovan new hope! han shot first! (naravno josh gore je gledati bilo sta sa jar jarom u sebi no ako sam ja prezhiveo nehotichno vidjen prizor igora impejlovanog na real life sized jar jar doll onda valjda i ti mozhesh ep1-3)

Link to comment
Share on other sites

lale - 5 koamda preko 6k char, 5 komada 2-3k char, 1 od 4 i 1 od 12.5k char - malo li je na ocu skupocu?? (i da 26.5k char za rush ali to se ne rachuna ;o)))

Ko ti je kriv kad nisi poc'o da pises na vreme? No, sve u svemu ... ovih 5 komada od 2-3k, to mozes da stuches za jedno popodne, sad odma' danas, plus najmanje 2 od ovih 6k. Sutra kad se pridignes taj jedan od 4 za dobrojutro, plus jos 2 ova od 6k kasnije tokom dana, a uvece taj do 12.5k. Preksutra ujutru resto od tih 6k i gotovo.

A BluRay pisachi stizhu i imace ok cene, ali ne znam, jel neko zna cene BluRay medija? Jer ako budu iole normalnih cena, stvarno ce se isplatiti na njih sve backupovati.

Link to comment
Share on other sites

A BluRay pisachi stizhu i imace ok cene, ali ne znam, jel neko zna cene BluRay medija? Jer ako budu iole normalnih cena, stvarno ce se isplatiti na njih sve backupovati.

Oko 10$ je bilo zadnji put kada sam proveravao da kazemo da je sada oko 7$ i dalje je mnogo. To jest i dalje DVD-ovi imaju bolji odnos $/GB

Link to comment
Share on other sites

Mmm ceo dan zezanje :)

vikend + sneg = :D :D :D

Josh samo da se dokopam nekih cat ili slicnih kanadjanki i gg :)

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Gde ima DL za 150 din?

Jel to skupo ili jeftino, posto si me malo sad zbunio? Ubedjen sam da sam ih toliko placao u CD burnu pre nekog vremena. Znam da sam kupio 15 tih diskova, 25 praznih kutija i 50 DVD-jeva i da me je ispalo nesto kao 3500 dinara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...