Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam u dnevniku onog lika sto su ga tejzerovali u kanadi pa on umr'o :( i nekako sam se bash smorio. Ne zbog toga sto je on krenuo da luduje tamo pa su ga "sredili" nego zato sto kazhu da je bio poljak i da se nesto zeznuo sa letom ili sta li vec pa zavrsio na pogresnom mestu, a nije znao ni rech engleskog, i onda sam se setio kako je zajebano kad te ne razumeju :(

I ja sam isto video. Zhao mi lika jbg :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

koja apokalipsa od dana ovo je nechuveno...

neki brat od muske tetke itd itd , lik za kog nisam ni znao da postoji , pozvao celu familiju na ispracaj i sad se ganjam sa mojima posto mi se ne ide u neku dzunglu :((((

ostatak dana koji nije bio proveden u svadji sa mojima bio je poprilicno ql :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sretna slava onima koji je slave [^]

Hvala, hvala, ja slavim :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

sinoc propustim popodnevnu dremku...tako da sam zaspao u ranim vech3ernjim chasovima i nisam se probudio do pola shest...auuu sto je dobar feeling (iako smo na forumu u ovom trenutku samo gugl i ja. igi, mohi i ostale notjobdije su otishli da lalaju =o))

dobro jutro svima zhelim =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...