Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa de si se ti zavukao, nisam te video. Sisice!

tamo gde se najbrzhe leti!!!

A to znaci vlazna zemlja!!

Maud sad valjda spava, i nece videti ovo i optuziti me za rabljenje glupe fore

maud nikad ne spava samo odmara ochi!! glup si i glupa ti fora.

uzas, definitivno sam se ispisao odande :)

jao, ali "espreso. jao jel moras bas?" [roflmao]

brate, otishao, video, napio se. thats is mission accomplished in my book :)

nikad nisam ni bio fan tog mesta sa aspekta provoda.

btw toliko sam se zverski ucirko da sam se probudio blago tipsy :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@igor

na zhurku ste pozvani ionako, ako do iste dodje. josh mi treba par dana da napavim budzetski plan za drugu polovinu chetvrtog kvartala.

i da, imao sam slchni alan ford momenat, kao ti i gruja jutros. s'tim shto ja te momente imam vetj dobre 2 nedelje. na oslu svaki dan :]

@stanko

ma jok, ja to idem da shpijuniram burzhuje. anderkaver shto bi se reklo. sve u interes proleterijata!

inache, i ja zabo 11 sati sna sinotj. bash mi je trebalo posle cele nedelje levitiranja po ovoj 'ladnotji i guzhvi po gradu!

vrzmaju mi se i neke druge ideje po glavi, neki plan za proletje, mozhda i leto. puh, videtjemo, samo da se nadje neka sjajna curica sa centralnim grejanjem sada, da prezimim kod nje, umesto da palim ta kutji svaki dan :p

Link to comment
Share on other sites

btw toliko sam se zverski ucirko da sam se probudio blago tipsy :)

zverski ucirkao? ili mnogo preterujesh ili cesh me zaista razocarati jer smo popili isto... a ne zelish da me opet razocarash u istom danu, nakon sto si mi varvarski oteo batak i to onaj sa urnebesom....

btw. Najveci hejt moguci na novi plastik koji je postao mesto za koji ce se klinci od 17 godina hvaliti sto imaju separe za subotu i sto ceh ih cekati tamo jeftini sampanjac u kibli....one skupe kupuju samo matori pederi. Mislim plastik je sada postao fush mesto

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zverski ucirkao? ili mnogo preterujesh ili cesh me zaista razocarati jer smo popili isto... a ne zelish da me opet razocarash u istom danu, nakon sto si mi varvarski oteo batak i to onaj sa urnebesom....

btw. Najveci hejt moguci na novi plastik koji je postao mesto za koji ce se klinci od 17 godina hvaliti sto imaju separe za subotu i sto ceh ih cekati tamo jeftini sampanjac u kibli....one skupe kupuju samo matori pederi. Mislim plastik je sada postao fush mesto

ma sisica bre, cirka neke sladunjave shutere za zene...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cirkam banditos

boli me kara

sad me boli,a dok sam trunuo u kanalu kod ortaka i trudio se da sipam antifriz,nije me bolela

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

varvarski jeste jer zna koliko mi hrana znachi, a ne nachin na koji je oteo. da je pokusao da mi otme, nabio bih mu glavu na menjach. Ovaj put dachijin

ali ok, oprosticu mu. a ti sledeci put nemoj da se pokupish kuci odmah posle rhh-a

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

igi brate kako ti nije jasno da sam taj batak smazao za tvoje dobro, da ne bi posle proveo pola sata ispred ogledala stezhutji salo oko stomaka i proklinjati sebe za taj 2gi batak koji si sabio. btw na trenutak me je i lupio bio flesh da sam mogao tada da pristanem na onu prichu o opkladi al sam mudro pretjutao :)

shto se tiche koktela, to mi je jedino sigurni nachin da se lepo napijem. chist alkohol me mnogo unezveri i onda ne volim sebe :))

btw sad sam se setio one prajsles priche o krukovom ulaganju u kompaniju za kloniranje militja koji servisira tudje ribe ... [roflmao] bozhe koliko proze to veche :)

btw2 igi shta se tripujesh pa vuna nije bila na rhhu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...