Jump to content

Groblje decijih dusha


Recommended Posts

1. on je smesna sto pise clanke koje nije dovoljno istrazila

2. vi ste smesni sto joj pisete "hate mail" kao da cete time nesto promeniti... zanimljivo mi je to sto je jedino voodoo postovao kakav je mail poslao dok su svi ostali samo rekli "Poslao sam mail"... da sam na njenom mestu i da mi stigne desetine mailova sadrzine "Lol kako si glupa rofl sto upoznaj se sa materijom mislim wtf sta ti mislsss da pises jebote LOLLLLL!!!111" i ja bi nastavio da hejtujem jer ste joj vi time samo potvrdili da "problem postoji"

morate da razumete da novinari pisu ono sto cuju... evo vam jedan primer, bilo je tona clanaka u svim novinama o "kanibalima iz sremske mitrovice" kako oni "napadaju i jedu ljude koji idu nocu", ljudi u sm-u su se plasili da salju decu u skolu, svaki dan su ih vozili u skolu i vozili nazad, jednostavno ako to novine kazu to mora da je istina... ceo clanak je potekao od toga da se jedan moj ortak kome je nadimak i prezime hanibal potukao sa nekim klincem i da ga je u tuci jednom ugrizao. jednostavno takve stvari treba samo ignorisati, ako se napada na novinu to moze da bude samo kontraproduktivno

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

scion> sjebao si me svaka ti cast, ne obracam paznju na takve sitnice jer mi je potpuno nebitno , a i tastatura mi je bezicna i baterija mi nesto prsa tako da poneko slovo preskoci. jebga.

totentanz> vidis vudu je napisao jedan lep tekst, intelektualan u svakom pogledu, mozda malo previse agresivan i napadan na samu licnost pisca ali opet intelektualan. ja nisam rekao da su vasi nepismeni, to ste vi rekli, ali kontam da ste napisali neki vrhunski kulturan hejt da bi ste se time pohvalili a ne rekli "bravo vudu, e sad sam i ja poslao mail majku joj ga nabijem glupu"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Preeeeeeevishe prdish.

Ovo sam, recimo, ja napisao:

Postovana,

Mislim da je vas tekst veoma neprecizan i nekvalitetan. Generalizacija, generalizacija, generalizacija…

Mozda je bolje za vas da ubuduce pisete o stvarima koje razumete.

S’postovanjem,

...

Daleko od toga da je ovo neshto mnogo dobro, ali nije ni OMG JEL TI ZNASH NESRECO SHTA CE SVE KOJOT DA TI GURA U DUPE???

Link to comment
Share on other sites

scion> sjebao si me svaka ti cast, ne obracam paznju na takve sitnice jer mi je potpuno nebitno , a i tastatura mi je bezicna i baterija mi nesto prsa tako da poneko slovo preskoci. jebga.

oprosteno ti je

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hvala ti :)

leisure i svi ostali hate maileri > morate da razumete kako savremen zurnalizam funkcionise... u velikoj vecini slucajeva nije toliko ni bitna istina, bitno je da ima tracak istine na koji se nesto moze nadovezati. i pri tome ne govorim samo o "srbiji zemlji pod sljivama" nego uopste o zurnalizmu danasnjice. ja recimo ne citam novine, ne pratim televiziju zato sto znam da cu se bezveze iznervirati oko stvari za koje u dubini duse znam da je istina oko 10% a ostalo je samo napisano da bi se novine prodale.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...