Jump to content

Groblje decijih dusha


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

/target Vudi

/bow

/salute

U principu, ima dosta beznadeznih i ekstremnih sluchajeva, ali jebote - "groblje dechjih dusha" i "polno neorijentisani"? Mozda se smorila shto je nisu registrovali kad je ushla u igraoni u fazonu: "OMG ZENSKO!!!" Preuvelichavanje, generilazicija i depresivni ton celog chlanka ftl. Imao sam trip kao da chitam o teshkim komanima...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

realno tekst je nikada veca budalastina...

ali takodje, realno je i da postoje ljudi koji su zamenili prave zivote (ne mislim tu na nista mama-tata-kravata-faks-vojska-posao-zena-deca, nego jednostavno zivot u kome mozda ponekad i ustanesh sa stolice ne samo da bi srao) za virtuelne...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa vise nego cutanjem. da ti dobijes desetine, ili, daj bože stotine negativnih mailova u vezi nekog teksta u play-u, da li bi se poneo isto kao i da ne dobijes ni jedan?

prosledio sam tekst kolegama u nezavisnom drustvu novinara vojvodine, jednoj od najjacih nov. institucija u srbiji

Nemam ja nista protiv, ja se samo pitam :) To sto sa druge strane eto malo tako poznajem novinarsku struku, ne mora da ima veze sa tim :)

Link to comment
Share on other sites

ako im pošaljemo gomilu "LOL KOJE STE BUDALE NIJE TO TAKO UOPŠTE STFU" mejlova, samo ćemo potvrditi ono što su napisali, iskren da budem.

pa dobro, vudu sto je ovo napisao deluje kao da je napisala osoba koja je barem jednom procitala ODSTAMPANU knjigu, da ne kazem fakultetski obrazovana. NIje da je u meilu koriostio emotikone i LOLOCAUST rechi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kad je napisala polno neorijentisan nije mislila na seks ili bilo shta vezano za isti nego na aspekt fizichko/psihichko konstitucije, sa namerom da izjednachi te gejmere kod vuka sa fetusom i njihovim ne razvijanjem dalje.

ako vetj planirate da se bavite nekim odgovorom onda gledajte da prvo svatite tekst koji hotjete da hejtujete.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Možda bi realno bilo i da svi slikamo svoja medjunožja i da im napišemo šta igramo koliko, i onda da izmere prosečnu dužinu penisa ili dubinu vagine ženskog gejmera, pa da bar skinemo veo tajne sa polne nedefinisanosti?

Mada opet realno svako ko gine do ranih jutarnjih sati (i dalje) po igraonicama treba da dobije čvonjak u glavu.

Tekst je bezopasan, jer ima mnogo zanimljivijih priča za ljude koji bi se primili na ovo. Naime Legija nastavlja intervju, sateliti su izdali novi CD, a slaviša se izgleda zaljubio u jelenu a sallytrećikamen u zeku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam shto ste se potresli toliko kao shto su coll i igor rekli ovo su tzv. filler tekstovi. kapiram da imaju punu fioku ovakvih txt kad legija nishta nije radio tog dana i onda samo izvuku i shtampaju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kurac bezopasan. :) Chale mi konstantno pod nos potura ovakve tekstove koje nalazi po raznoraznim dnevnim/nedeljnim/mesechnim novinama. I iskreno se nalozi da je to sve tako. [|)]

Tekst je shit, novinari treba da budu objektivni. Ova je, chini mi se, znala shta ce da napishe i pre nego shto je izashla iz kuce.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...