Jump to content

Groblje decijih dusha


Recommended Posts

a ne milokliz?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe... a mene je odusevilo to sto "covek" nece da kaze sta studira... ali zato mu znamo puno ime i prezime, mesto stanovanja, sa kime zivi, koje je uspehe imao na zvanicnim takmicenjima... LOL... mislim da je dovoljno podataka da se za 15 minuta sazna, ne samo sta studira, vec i prosek ocena + vezbanke na uvid (ukoliko je nesto polagao pismeno), krvnu grupu, da li je osudjivan, kad je izgubio nevinost (ili je bespolan... stagod), da li je ikada imao kontakt sa ratkom mladicem, za koga je glasao...

p.s. sad sam na poslu... za mail mi treba vremena... kad budem kliknuo send zelim da imam osecaj da sam im upravo poslao nuklearku u redakciju...

btw. u svom zivotu nisam bio u igraonici u kojoj je tisina... mislim duze od 30 sekundi... sta igraju ti ljudi kod vuka??? sah??? ako na to dodam i ostar zvuk igrica... cekaj BRE koga ona zajebava... prvo ni sama ne zna da li ima zvukova ili je sablasna tisina... a kao drugo, valjda jebena igraonica u kojoj je bila ima slusalice... kako je ona mogla da cuje da li je zvuk igrica ostar??? uostalom dosla je u podzemlje... sta ocekuje??? prozor kroz koji se vidi pejzaz??? jos se cudi sto nocu ima guzve... da je u maksiju popust samo od 2:30 do 3:30 i to 4% u redu bi bila i penzionisana gospodja iz teksta... i mrsila bi sebi u bradu: sta ce ovaj mladic ispred mene na kasi??? zasto nije na groblju decijih dusa???

a sto se tice devojcica, iako sam u vezi gotovo sedam godina: da njih nema jos uvek bismo bili u raju ;) ma daj... to je ono razmisljanje: cim on sedi ovde u dva ujutru on picku nije video u zivotu... plus izgleda da joj je seksualni zivot jako nesredjen... jebi ga... toliko o moralu... ja makar kucam repick... ali ne verujem da ce se lina ljutiti sto bih se radije igrao sa akashom...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

A evo ja cu ti objasniti zašto je bezopasan.

Jer je narod otupeo.

Pored teksta o coveku koji kolje zenu na sred ulice (a niko ne pomaže) ili narkomanu koji bode decu (i eto nikom ništa), niko neće obratiti pažnju na ovaj tekst, osim ljudi koji igraju igre jer je ovo napad na njih.

A da me neko ne razume pogrešno, tekst jeste generički, ali i ljudi koji bleje dole posle 2 ujutro i nisu baš reprezentativan primer i budućnost države.

opasan je zato sto:

- ne mozes da poredis klanje zena i igraonicu. ljudi ne poznaju ljude koji kolju zene, ali zato imaju decu koja idu u oigraonice itaj problem ih direktno pogadja, te shodno tome, obracaju narocitu paznju na takve clanke. i zaista me cudi sto ne verujes da ce stotine i stotine roditelja da poturi taj clanak deci pod nos, ako su stariji, ili da im zabrani igranje igrica ako su mladji, oslanjajuci se na onu tezu ' tako se pocinje'. taj clanak ce napraviti problem

- srozavanje novinskog standarda : ovakvi tekstovi direktno uticu na smanjenje kvaliteta i objektivnosti tekstova koji se pisu. tabloidni clanci, i oni koji izazivaju zaprepastenje kod citaoca su prodavani. takvi clanci su vrlo retko objektivni i bez predrasuda. upravo zbog toga se mora spreciti sirenje ovakvog nacina pisanja i izvestavanja. isto kao sto se danas dohvatila teme gejmera, tako sutra ta dimitrovska moze da se dohvati neke mnogo mnogo ozbiljnije teme i obradi je istim kvalitetom kakvim je obradila ovu temu.

- i treca stvar - ovakvi clanci indirektno usadjuju strah u glave ljudi od svega sto je novo i sto 'dolazi sa zapada'.. jer sve sto je novo dolazi sa zapada. samim tim se stvara odbojnost u glavi prema bilo kakvoj inventivnosti i na sve sto nije deo drustva vec 100 godina se gleda kao na satanu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Radim u igraonici, igram wow i znam dosta "dece" i nikad im roditelj nije poturio to pod nos. Ili jeste i nikom nista, wau jadno dete :)

E sad raspredanje teme na zapadne uticaje je van mog intelektualnog dometa, a iskreno receno ne zelim ni da usvajam NVO nacin razmisljanja :)

Sve u svemu trla baba dlan da joj prodje dan

a ne milokliz?

Ali zar nije milokliz toalet papir. Evo gledam levo na Bladicu, oh pa on je potpuno polno definisan, kao rasplodni bik je.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moja keva bi to uradila da je videla tekst

normalna žena, obrazovana

kontas da oni nemaju nikakvu perspektivu o tome osim one koje im serviraju mediji?

oni ne idu u igraonice da vide o cemu se radi i ne igraju igrice

sve sto oni znaju o tome je ono sto procitaju u novinama i sto im isprica mica sto zivi u staninoj zgradi

i kad procitaju tako nesto u listu koji kupuju vec 10 godina i uz koji piju kafu, mislis da ce reci 'al se ova istripovala'?

karikiranje i manipulisanje javnoscu je opasna stvar

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Chekte bre. Prochitala sam text i sita se ismejala, a imam CERKU koja je pre godinu dana aktivno pochela da igra CS na netu, i to rechima moga brata veoma dobro. Nekom uvrnutom logikom, posle chitanja texta sam trebala da uletim u kucu i poizbacujem sve kompove i oba modema iz kuce. Uzas!!! Ako dete oce da se igra, nek se igra, ja samo tu da je iskontrolishem da ne pretera. Ne vidim razlog za pisanje ovakve gluposti, a kamoli za dizanje bespotrebne frke.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

O.o disgusting

:D

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Chekte bre. Prochitala sam text i sita se ismejala, a imam CERKU koja je pre godinu dana aktivno pochela da igra CS na netu, i to rechima moga brata veoma dobro. Nekom uvrnutom logikom, posle chitanja texta sam trebala da uletim u kucu i poizbacujem sve kompove i oba modema iz kuce. Uzas!!! Ako dete oce da se igra, nek se igra, ja samo tu da je iskontrolishem da ne pretera. Ne vidim razlog za pisanje ovakve gluposti, a kamoli za dizanje bespotrebne frke.

veco otkud tebe na igrackom forumu?

nekako ne vidim bas puno mama sto znaju sta znaci CS

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

veco otkud tebe na igrackom forumu?

nekako ne vidim bas puno mama sto znaju sta znaci CS

iskreno, ja sam malo ovde zalutala :o)

ali igrala sam ja u svoje vreme, a igram povremeno i sad kad se nadje VISHAK slobodnog vremena, i cs i call of duty i shto shta neshto. a to shto sam mama, ne menja stanje stvari, poshto nisam onaj klasichan tip mame koji misli da je komp i igranje igrica na istom najvece zlo koje je zadesilo chovechanstvo. treba bre deca da se igraju, bolje nego da se drogiraju :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@Ivan : Ne, ne bio je ren, jer bilo ljuto a moje seme je kako si sam rekao slano :(

Inace ja mislim da igranje igara direktno utire put narkomaniji

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kad sam pročitao juče tekst odmah sam hteo da nazovem urednika i da tražim reagovanje sutradan ali sam bio u haosu ceo dan pa sam zaboravio, danas je ista idiotkinja napisala neki tekst o internetu gde spominje neka elektronska seksualna pomagala (odela koja nadražuju :D) koja se koriste putem interneta i još neke baljezgarije (ne znam tačno tekst, Novosti su mi ostale dole u klonji, a cba da silazim sada). Nisam danas našao urednika beogradske rubrike a ni dotičnu nikako nisam mogao da dobijem.

Btw. dijalozi i taj lik sa kojim je pričala su izmišljeni, a najjača je baba koja kaže da on bleji. Za svojih 29 godina nisam čuo nijednu babu, čak ni stariju ženu koja koristi taj izraz. Kad navatam nekoga iz redakcije iscimaću Lakija, gresnika, Kojota da zajedno izdamo saopštenje za javnost i da joj zapečatimo patetičnu novinarsku karijeru jednom za svagda.

I po naslovu i po stilu pisanja se vidi da ima neku ozbiljnu frustraciju.

(Kojote da nije ovo neka koju si iskoristio samo za jednu noć na onim tvojim paganskim/satanističkim žurkama, pa se preko cele gayming scene sveti tebi - sredovečnom čoveku [}:)] )

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

neki tekst o internetu gde spominje neka elektronska seksualna pomagala (odela koja nadražuju :D) koja se koriste putem interneta i još neke baljezgarije (ne znam tačno tekst, N

Ali vuce Ololol to zaista postoji u test fazi, i razvija ga vivid entertainment. Ajde nekako da odradimo posao da uvezemo 2 komada, 1 za forum 1 za deus i da sat bude tipa 10 eura. Evo realno gledano, daćemo nekom sa rura da čisti odela (sve pod sloganom "želite li posao u savremenoj gaming industriji") za tipa 5 eura po čišćenju i voila.

Ahaha zamisli kojota u tom odelu [:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...